» صفحه اول » ماژول فیبر » TP-Link » ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL-SM321A


ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL-SM321A

TP-Link Bi-Directional SFP Module


838,000 تومان

کالا موجود است






TP Link Bi Directional SFP Module ماژول شبکه تی پی لینک تجهیزات شبکه تی پی لینک شبکه اینترنت شبکه رومیزی ماژول تی پی لینک اینترنت مبدل فیبر ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL SM321A آخرین قیمت فروش ویژه خرید فروش ارزان قیمت اینترنتی فروشگاه کامپیوتر جدیدترین kalavard بهترین فروش کالاورد گارانتی اصلی نمایندگی نمایندگی رسمی ارسال سریع ارسال رایگان
مشخصات فنی
استاندارد و پروتکل IEEE 802.3ae - CSMA/CD - TCP/IP
طول موج TX: 1550nm / RX: 1310nm
منبع تغذیه 3.3 ولت
نوع فیبر 9/125um تک حالته
حداکثر طول کابل 10 کیلومتر
نرخ انتقال 1.25 گیگابیت بر ثانیه
نوع درگاه پورت LC/UPC
ویژگی های ایمنی و انتشار دارای گواهینامه های FCC و CE
گارانتی ضمانت نامه سه ساله
لینک سازنده محصول اینجا کلیک کنید

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition