صفحه اول > ماژول فیبر > ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL-SM321B < TP-Link


ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL-SM321B


TP-Link Bi-Directional SFP Module


برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

کالا موجود است




TP Link Bi Directional SFP Module ماژول شبکه تی پی لینک تجهیزات شبکه تی پی لینک شبکه اینترنت شبکه رومیزی ماژول تی پی لینک اینترنت مبدل مدیا ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL SM321B آخرین قیمت فروش ویژه خرید فروش ارزان قیمت اینترنتی فروشگاه کامپیوتر جدیدترین kalavard بهترین فروش کالاورد گارانتی اصلی نمایندگی نمایندگی رسمی ارسال سریع ارسال رایگان




مشخصات فنی
استاندارد و پروتکل IEEE 802.3ae - CSMA/CD - TCP/IP
طول موج TX: 1310nm / RX: 1550nm
منبع تغذیه 3.3 ولت
نوع فیبر 9/125um تک حالته
حداکثر طول کابل 10 کیلومتر
نرخ انتقال 10 گیگابیت بر ثانیه
نوع درگاه پورت LC/UPC
ویژگی های ایمنی و انتشار دارای گواهینامه های FCC و CE
گارانتی ضمانت نامه سه ساله
برای جلوگیری از مغایرت مشخصات فنی فوق با سایت سازنده کالا ---> اینجا کلیک کنید


ماژول مبدل فیبر تی پی لینک  TXM431-SR

ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TXM431-SR
TP-Link SFP+ LC Transceiver

تماس بگیرید

ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TXM431-LR

ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TXM431-LR
TP-Link SFP+ LC Transceiver

تماس بگیرید

ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL-SM311LS

ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL-SM311LS
TP-Link MiniGBIC Module

تماس بگیرید

ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL-SM321A

ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL-SM321A
TP-Link Bi-Directional SFP Module

تماس بگیرید

ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL-SM321B

ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL-SM321B
TP-Link Bi-Directional SFP Module

تماس بگیرید







پایین صفحه سمت راست

 راهنمای ثبت سفارش
شما را با نحوه خرید به صورت ساده و روان آشنا می کنیم تا لذت خرید اینترنتی را در فضایی کاملاً امن و راحت تجربه نمایید.02141625000

پایین وسط

 نیاز به مشاور دارید؟
در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02141625000 تماس بگیرید.

پایین سمت چپ

 با خیالی آسوده خرید کنید
دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه ی تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن.

Copyright © 2017-2018 All rights reserved. Support and design by Parsys
free stats