» صفحه اول » آنتی ویروس » Kaspersky » آنتی ویروس کسپرسکی 2018 اورجینال 4 کاربره


آنتی ویروس کسپرسکی 2018 اورجینال 4 کاربره

3+1 کاربره - Kaspersky Antivirus 2018


190,000 تومان

کالا موجود نیست


برای اطلاع از قیمت و ثبت سفارش تماس بگیریدآنتی ویروس کسپرسکی 2018 اورجینال 4 کاربره آنتی ویروس کسپرسکی 2018 آنتی ویروس کسپرسکی آنتی ویروس کسپرسکی 2018 اورجینال آخرین قیمت فروش ویژه خرید فروش ارزان قیمت اینترنتی فروشگاه کامپیوتر جدیدترین kalavard بهترین فروش کالاورد گارانتی اصلی نمایندگی نمایندگی رسمی ارسال سریع ارسال رایگان
مشخصات
تولید کننده Kaspersky
تعداد کاربر 4 کاربر (یک کاربر هدیه)
دسته بندی نرم افزار آنتی ویروس
راهنمای نصب فارسی دارد
شرکت پشتیبان کننده پاد (نماینده کمپانی کسپرسکی در ایران)
لینک سازنده محصول اینجا کلیک کنید

آنتی ویروس کسپرسکی 2018 اورجینال 4 کاربره

کسپرسکی امتیازات عالی برای حفاظت در برابر ویروس ها را در آزمایش هایی که توسط آزمایشگاه های مستقل انجام می شود، دریافت کرده است ، و همچنین به راحتی Keylogger ها و ابزارهای تبلیغاتی را شناسایی میکند.

 این آنتی ویروس تاخیر قابل توجهی در اجرای برنامه ها در رایانه ها ایجاد نمیکند. شما میتوانید بازی ها، فیلم ها را تماشا کرده، ایمیل  فرستاده، برنامه های کاربردی اجرا کنید، فایل ها را به اشتراک گذاشته و وبگردی کنید، در حالی که Kaspersky هر دو اسکن سریع و کامل ویروس را انجام میدهد عملکرد سیستم شما مختل نمی شود.

آنتی ویروس کسپرسکی ویژگی های بیشتری نسبت به برخی از رقبای خود دارد. به عنوان مثال، نرم افزار شامل ویژگی های antiphishing است. همچنین ایمیل ها و پیام های فوری را اسکن می کند تا اطمینان حاصل شود که کامپیوتر شما  آلوده نگردد.

علاوه بر این، برنامه به طور خودکار اسکن درایوهای USB، را اسکن میکند و یک لایه محافظ در برابر درگاه usb ایجاد می کند.

اگر کامپیوتر شما در حال حاضر با یک ویروس آلوده شده است، Kaspersky این تهدید را جداسازی و از بین می برد و پس از آن به طور خودکار آسیب های نرم افزارهای مخرب را تعمیر می کند. در صورتی که کامپیوتر شما خیلی آلوده شده باشد، و کارکرد آن مختل شده باشد باید با کمک  CD نجات کسپرسکی به پاکسازی عامل مخرب پرداخت ، این قابلیت باعث میشود در محیطی خارج از فضای ویندوزی

به پاکسازی عوامل مخرب مشغول شد .

Kaspersky دارای یک حالت Gamer است که اسکن های سنگین و مختل کننده منابع سیستمی را در حالی که شما بازی می کنید و یا فیلم ها را آنلاین تماشا می کند متوقف می کند.

این ویژگی را به صورت دستی در مواقع لزوم میتوانید فعال کنید.

آنتی ویروس کسپرسکی 2018 اورجینال 4 کاربره

​یکی از بهترین ویژگی های کسپرسکی ابزارهای امن بانکی آن است. صفحه کلید مجازی سدی محکم در برابر هکرها، کی لاگر ها و سایر تهدیدهای مخرب که برای سرقت هویت و یا حساب های  بانکی شما طراحی شده اند ایجاد میکند.

جمع بندی

آنتی ویروس کسپرسکی یکی از بهترین برنامه های آنتی ویروس برای رایانه های شخصی و سازمانی می باشد. این بسته امنیتی  محافظت  کاملی در برابر نرم افزارهای مخرب و حملات فیشینگ به ارمغان می آورد. اگر کامپیوتر شما در حال حاضر به ویروس آلوده است این نرم افزار می تواند آنها را ردیابی کند، تنظیمات را به حالت اولیه برگرداند و آسیب را بهبود بخشد. همچنین دارای یک اسکن آماده باش و اسکن تمام داده ها و فایل های ورودی، از طریق ایمیل، پیام های فوری و یا درایو های USB است. علاوه بر این، صفحه کلید روی صفحه نمایش شما می تواند در هنگام دسترسی به حساب های بانکی و کارت اعتباری آنلاین اطلاعات حساس شما را حفظ کند.

آنتی ویروس کسپرسکی 2018 اورجینال 4 کاربره

محصولات امنیتی و آنتی ویروسهای کسپرسکی در کالاورد با پشتیبانی و گارانتی نماینده رسمی ارائه میشود تا از خدمات پشتیبانی کمپانی کسپرسکی بهره مند گردید و با آسودگی

خاطر کامل و اطمینان از این محصول بهره مند شوید.

 

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition