» صفحه اول » موس پد » A4-Tech » ماوس پد گیمینگ بزرگ ای فور تک B070 Bloody


ماوس پد گیمینگ بزرگ ای فور تک B070 Bloody

ماوس پد گیمینگ بزرگ ای فور تک


1 تومان

کالا موجود نیست


برای اطلاع از قیمت و ثبت سفارش تماس بگیریدMousePad MousePad a4tech MousePad bloody MousePad small B070 B070 Bloody ماوس پد پد ماوس ماوس پد بزرگ پد ماوس بزرگ ماوس پد ای فور تک پد ماوس ای فور تک آخرین قیمت فروش ویژه خرید فروش ارزان قیمت اینترنتی فروشگاه کامپیوتر جدیدترین kalavard بهترین فروش کالاورد گارانتی اصلی نمایندگی نمایندگی رسمی ارسال سریع ارسال رایگان
مشخصات کلی
عرض 350 میلیمتر
طول 430 میلیمتر
ضخامت 4 میلیمتر
مواد سطح پارچه
رنگ سطح مشکی
ماده اصلی لاستیک
رنگ پایه مشکی
لینک سازنده محصول اینجا کلیک کنید
ماوس پد گیمینگ "بلادی" شرکت اِی فورتک دو سایز متفاوت دارد که در سایز بزرگ در ابعاد 430 در 350 میلیمتر و به قطر 4 میلیمتر به اسم Offensive برای گیمرهایی طراحی شده که دوست دارند از حرکت‌ها و جابجایی‌هایی زیاد ماوس برای بازی کردن خود استفاده کنند و در سایز کوچک تر با نام Defensive مطرح است.تمام گیمرهای حرفه ای می توانند با سطح کنترلی این پد موس به راحتی بازی مورد علاقه خودشان را انجام بدهند،سطح زیرین پد طوری طراحی شده است که در حال بازی به هیچ وجه حرکت نمی کند و این یکی از ویژگیهای این پد می باشد، در ادامه با نقد و بررسی این مدل ماوس پد گیمینگ همراه نانوکامپ باشید.
در هنگام بازی کردن بسته بندی A4tech Bloody B070 Gaming Mouse Pad اولین نکته‌ای که چشمان شما را خواهد گرفت طراحی و رنگ‌های زیبای این ماوس پد گیمینگ هست که به درستی اصالت Bloody یا رنگ قرمز آتشین آن را حفظ کرده است. ماوس پد گیمینگ "بلادی" شرکت اِی فورتک دو سایز متفاوت دارد که در سایز بزرگ در ابعاد 430 در 350 میلیمتر و به قطر 4 میلیمتر به اسم Offensive برای گیمرهایی طراحی شده که دوست دارند از حرکت‌ها و جابجایی‌هایی زیاد ماوس برای بازی کردن خود استفاده کنند و در سایز کوچک تر با نام Defensive مطرح است.
 اما اگر سوال شما این است که ماوس پد گیمینگ مدل B070 ای فور تک دقیقا در چه بازی‌هایی به کار خواهد آمد و بیشترین بازده را خواهد داشت پس باید در جواب بگوییم که با تست‌های انجام شده ما در نانو کامپ بر روی آن به این نتیجه رسیدیم که این ماوس پد گیمینگ برای حرفه‌ای‌هایی ساخته شده که در هنگام کار یا بازی کردن از کل بازوی خود برای حرکت دادن ماوس استفاده می‌کنند که در اصطلاح به دنبال Speed یا سرعت بالا هستند و فقط از مچ خود برای تکان دادن ماوس کمک نمی‌گیرند. به طور مثال می‌خواهند چندین فرمان را در زمان‌ کوتاه در چند نقطه مختلف نقشه در بازی‌های استراتژیک اجرا کنند و یا در بازی‌های اول شخص به مانند Counter Strike : Global Offensive آرامش ندارند و در یک زمان کوتاه انجام چرخش‌های سریعی (حتی تا 180 درجه در بازی) جزئی از سبک بازی یا گیم پلی آن‌هاست و سرعت از دقت برای آن‌ها اهمیت بیشتری دارد. البته به این معنا نیست که دقت آن پایین است بلکه فقط در نظر داشته باشید که با کمترین اصطکاک سطحی، تسلط بر بازی با سرعت بالا و به روانی انجام می‌شود و اگر شما از آن دسته گیمرهای حساس هستید که دقت و کنترل را می‌پسندید، پس این محصول به شما پیشنهاد نمی‌شود. 
در هنگام تست گرفتن از ماوس پد دو نکته دیگر چشمان ما را گرفت. یک نوار کمی ضخیم و قرمز رنگی مشهود بافته شده در دور تا دور پد و دیگری کف بسیار زبر بدون لغزش آن بود. بزرگترین مشکل ماوس‌ پدهای گیمینگ به دلیل استفاده ممتد و دائمی از آن‌ها، باز شدن لایه‌های مختلف آن‌ها در طول زمان است. کاری که نوار قرمز رنگ کناری انجام می‌دهد افزایش طول عمر و جلوگیری از باز شدن ماوس پد گیمینگ شماست و نگران برخورد گاه گاه دست خود با آن نباشید، لبه تیزی ندارد که دست را اذیت کند و همچنین مقاومت سطحی مابین پد و محل قرار گیری هم اضافه می‌کند تا ماوس پد B070 به راحتی لیز نخورد. اگر به کف آن بعد از خرید دست بکشید، متوجه زبری آن می‌شوید که حتی در لحظه اول باز شدن ماوس پد و استفاده که لبه‌ها هنوز کمی تاب دارند، باز هم از لیز خوردن آن جلوگیری می‌کند و حتی فشار مستقیم دست هم به سختی باعث جابجایی آن می‌شود و به مانند چسبی نامرئی ماوس پد گیمینگ "بلادی" شما به کف می‌چسبد.


لینک محصول 

سایر محصولات 

محصول مشابه 

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition