سلام دوست من وقت بخیر

عنوان تابلو بهانه گیتی
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر اکرولیک
ابعاد تابلو 70×100 و با قطر 5 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری

تابلو نقاشی خط بهانه گیتی
پدید آورندگان نقاشی خط در جست و جوی زبان و بیانی همه فهم و جهانی برای هنر خوشنویسی و آثار خویش‌ هستند. نقاشی خط راهی برای انتقال احساسات و اندیشه‌های ناب هنرمند است. امروزه با شکل های متنوع و جدیدی از تلفیق خط و رنگ و نقاشی مواجه هستیم و نقاشی خط امروزه رواج و استقبال بیشتری یافته و مخاطب خود را پیدا نموده است.
هنرهای تجسمی که گاه با اصطلاح هنرهای بصری یاد می‌شوند. هنرهای مبتنی بر حس‌بینایی مانند نقاشی، مجسمه‌سازی، طراحی، گرافیک، معماری و طراحی داخلی است.
این توضیحات به گفته هنرمند عزیزمان استاد مرتضی علیپور کوثری است. در این اثر سعی شده تا زیبایی را در قالب رنگ های آبی به تصویر کشیده شود. 

هر چه پیش می‌رویم، حس آرامش و ملایمت بیشتری دست می دهد.  نام این اثر را بهانه گیتی نهاده شده است.  دلیل این نام این بود که به سبب این تابلو می توانیم برای مدتی از جهان پیرامون  آزاد و رها باشیم و وارد دنیای خود شویم .این تابلو تاثیر به سزایی در ایجاد آرامش دارد .پس اگر علاقمند به ایجاد این فضا هستید بی تردید این تابلو را پیشنهاد خواهم نمود.

ویژگی‌های این اثر

ابعاد این تابلو روی بوم 70×100 و قطر آن 5 سانتیمتر است. همچنین  قاب شده از جنس پی وی سی و قابل تعویض و مناسب برای فضاهای پذیرایی و بزرگ است. بنا بر گفته هنرمند به دلیل استفاده از فیکساتور اماکن شست و شو فراهم شده است.

تمامی آثار استاد مرتضی علیپور دارای امضاء و اورجینال است و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

تابلو نقاشی خط بهانه گیتی کد 130

تابلو نقاشی خط

کالاهای پیشنهادی