» صفحه اول » فکری و آموزشی » ارمغان کیش » راز جنگل


راز جنگل

بازی ابتکار عمل و حافظه مناسب برای تمام اعضا خانواده


35,000 تومان

کالا موجود است


toys games بازی بازی فکری راز جنگل فکری و آموزشی کودک و نوجوان بازی راز جنگل بازی فکری راز جنگل سرگرمی آموزش هوش بازی گروهی اسباب بازی مهره تاس صفحه بازی بازی صفحه ای آخرین قیمت فروش ویژه خرید فروش ارزان قیمت اینترنتی فروشگاه کامپیوتر جدیدترین kalavard بهترین فروش کالاورد گارانتی اصلی نمایندگی نمایندگی رسمی ارسال سریع ارسال رایگان
مشخصات کلی
رده سنی مناسب برای تمام سنین
نوع بازی ابتکار عمل - حافظه
سایر مشخصات دارای 13 عدد کاج به همراه پولک تصاویر گنج ها - افراد مورد نیاز برای انجام بازی بین 2 تا 6 نفره - دارای 13 عدد کارت گنج
ابعاد 48 × 33 سانتی متر
وزن
درباره ی بازی راز جنگل
راز جنگل یک بازی فکری آموزشی می باشد که به ابتکار عمل و حافظه ی بازیکنان ارتباط بسیار زیادی دارد. این بازی فکری بگونه ای است که محدودیت سنی ندارد و شما می توانید به سادگی با تمامی اعضای خانواده بازی کنید. بازی راز جنگل یک بازی فکری قدیمی می باشد که به دلیل جذابیت بسیار زیاد آن تا به امروز مورد توجه افراد قرار گرفته است. افراد مورد نیاز برای انجام این بازی 2 تا 6 نفر می باشد. ابعاد صفحه ی بازی راز جنگل 48 × 33 سانتی متر می باشد دارای 13 عدد کاج به همراه پولک تصاویر گنج ها, 13 عدد کارت گنج, 2 عدد تاس, 6 عدد مهره ی آدمک رنگی است.
داستان بازی راز جنگل :
روزی روزگاری حکمران محبوبی در کنار جنگل اسرار آمیز در قلعه ای حکمرانی میکرد . قوانینی که او وضع کرده بود چنان درست و عاقلانه بود که باعث شده بود همه او را دوست بدارند . سالها گذشت و حکمران بتدریج پیر شد و نگران اینکه چه کسی باید بعد از او بر این سرزمین بدرستی حکومت کند ، از طرفی به او بارها خبر رسیده بود که در جنگل اسرار آمیز گنجینه های عجیب و غریب پنهان شده است . از آنجا که حکمران دوست داشت فرد لایقی را پس از خود برگزیند تصمیم گرفت کسی را که بتواند با فراست و تیز هوشی ، 3 تا از این گنجینه ها را بیابد جانشین خود کند . بنابراین بر اساس این فکر ، جارچیانی را به سر تا سر سرزمین خود روانه کرد تا به همه تصمیم خود را اعلام کند. بقیه داستان راز جنگل را بازیکنان بازی میکنند . آنها در جستجوی گنجینه ها به جنگل اسرار آمیز خواهند رفت . وظیفه آنها یافتن گنجینه و سپس آمدن به قلعه و فاش کردن محل مخفیگاه است . بازیکنی که به درستی سه تا از گنجینه ها را بیابد برنده ی بازی راز جنگل خواهد بود.
طریقه ی بازی :
درختان کاج را بطور ایستاده و تصادفی بر روی صفحه ی بازی و در 13 محل مشخص شده  بر روی صفحه بازی بچینید .هر بازیکن یک مهره را انتخاب و آنرا در نقطه شروع قرار دهد. کارت های گنج را بر زده و پشت به رو در حیاط قلعه روی محل کارت ها قرار دهید. اولین کارت را برگردانید تا تصویر آن مشخص باشد و معین شود بدنبال کدام گنج باید گشت. به کمک تاس تصمیم می گیریم که چه کسی باید بازی راز جنگل را شروع کند. نوبت بازی بصورت گردش عقربه های ساعت می باشد. هر دو تاس در هر نوبت با هم انداخته می شود ، بازی از دروازه ی دهکده شروع خواهد شد. خانه ی هاشور خورده جلوی دهکده خانه شماره یک محسوب می شود و نقطه ی شروع  بازی راز جنگل خواهد بود. بازیکنان بدنبال یافتن گنجینه ای هستند که کارت آن در حیاط قلعه رو شده است و قابل مشاهده است. هر دو تاس با هم پرتاب می شوند ولی هر یک جداگانه در نظر گرفته می شود . شما می توانید با شماره کوچک تر یا بزرگتر حرکت خود را آغاز کنید ، هم چنین می توانید در مسیر به جلو یا عقب حرکت نمائید . برنده ی بازی راز جنگل بازیکنی خواهد بود که بتواند مخفیگاه 3 عدد از گنجینه ها را اعلام نماید ، یعنی 3 کارت را تصاحب کرده باشد و او برنده ی بازی راز جنگل خواهد بود .

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

$56

Easy Polo Black Edition

پلی استیشن 4 سونی Pro Region 2 CUH-7016B

پلی استیشن 4 سونی Pro Region 2 CUH-7016B
Sony Playstation 4 Pro

موجود نیست

پلی استیشن 4 سونی PS4 Region 2 CUH-2000 Series

پلی استیشن 4 سونی PS4 Region 2 CUH-2000 Series
پلی استیشن 4 سونی

موجود نیست

کنسول بازی نینتندو  Nintendo Switch

کنسول بازی نینتندو Nintendo Switch
کنسول بازی نینتندو مدل Switch Gray Joy-Con

موجود نیست

پلی استیشن 4 سونی  Region 2 CUH 2116B Slim

پلی استیشن 4 سونی Region 2 CUH 2116B Slim
تک دسته - Sony Play Station 4 Slim Game Console

4,320,000 تومان

پلی استیشن 4 سونی Region 2 CUH 2116A Slim

پلی استیشن 4 سونی Region 2 CUH 2116A Slim
تک دسته ،ظرفیت 500 گیگابایت - Play Station 4 Slim

4,000,000 تومان
3,900,000 تومان

 ایکس باکس مایکروسافت XBOX One S

ایکس باکس مایکروسافت XBOX One S
ظرفیت 1 ترابایت - Microsoft XBOX

2,980,000 تومان