سلام دوست من وقت بخیر

مشخصات فنی
نوع مخزن درب از جلو
ظرفیت دیگ 9 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور 1400 دور در دقیقه
لوله ی ورودی آب سرد وگرم
صفحه نمایش
توضیحات صفحه نمایش LED TOUCH
قفل کودک
میزان نمودار مصرف انرژی +++A
تعداد برنامه های شست وشو 16 برنامه شستشو اصلی و 6 برنامه شستشو کمکی
قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
بخارشو
قفل Aqua
سایر مشخصات قابلیت ADD Garment - قابلیت تنظیم دمای آب - قابلیت تنظیم سرعت دور خشک کن - دارای برنامه شستشوی سریع 15 دقیقه ای
مشخصات فیزیکی
ارتفاع 850 میلی‌متر
پهنا 595 میلی‌متر
عمق 495 میلی‌متر
وزن -
جهت باز شدن درب از سمت راست به چپ
گارانتی دارد
لینک سازنده محصول -

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال FTI 4901WT
ماشین لباسشویی FTI 4901WT محصولی از شرکت جنرال آدمیرال است که ظرفیت دیگ آن 9 کیلوگرم است. سرعت چرخش موتور این لباسشویی 1400 دور در دقیقه است. این ماشین لباسشویی دارای برچسب انرژی +++A است که بیان کننده مصرف بهینه و پایین این لباسشویی باشد.
درب این لباسشویی از جلو و از سمت راست به چپ باز می‌شود. اندازه دهانه درب 300 میلی‌متر و زاویه باز شدن درب لباسشویی بین 0 تا 180 درجه است. این لباسشویی دارای قفل کودک جهت محافظت از آن است.
لباسشویی جنرال آدمیرال FTI 4901WT دارای صفحه نمایش لمسی از نوع LED است و می‌توانید به صورت لمسی تنظیمات مورد نظر خود را اعمال کنید. در این لباسشویی می‌توان زمان شستشوی لباس‌ها را تنظیم کرد و امکان تاخیر در زمان شستشوی لباس بین 1 تا 24 ساعت وجود دارد. 
ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال دارای خروجی جداگانه لوله آب سرد و لوله آب گرم برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی است. از دیگر ویژگی‌های این لباسشویی، قابلیت اضافه کردن لباس به لباسشویی در حین کار و پس از زمان شروع شستشو است.
این ماشین لباسشویی بسیار کم صدا است و میزان صدای آن حین کار 54 دسی‌بل است. همچنین در زمان آبکشی صدای آن 76 دسیبل است.در لباسشویی جنرال آدمیرال FTI-4901WT می‌توان دمای آب را بین 20 درجه تا 90 درجه سانتی‌گراد تنظیم کرد. همچنین تنظیم سرعت دور خشک کن، بین 600 تا 1400 دور بر دقیقه وجود دارد.​ امکان شستشوی تند و سریع لباس در زمان‌بندی 15 دقیقه وجود دارد.
علاوه بر این ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال FTI-4901WT برنامه‌های مجزا برای شستشوی البسه از جنس‌های متفاوت دارد که شامل برنامه‌های زیر است :
  1. برنامه شستشو لباس‌های نوزادان و کودکان
  2. برنامه شستشو خودکار دیگ لباسشویی
  3. برنامه شستشو لباس‌های اسپورت و ورزشی
  4. برنامه شستشو لباس‌های رنگی
  5. برنامه شستشو لباس‌های پشمی و ضخیم
  6. برنامه شستشو ملحفه و روتختی
  7. برنامه شستشو اقتصادی لباس‌های کتان و نخی

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال FTI 4901WT

ماشین لباسشویی

کالاهای پیشنهادی