​5 دلیل مهم برای داشتن یک کامپیوتر آل این وان

کالاورد نویسنده : کالاورد   1397/10/16  -   لینک منبع

​5 دلیل مهم برای داشتن یک کامپیوتر آل این وان

اگر شما با بازار کامپیوتر آشنایی ندارید و مطمئن نیستید که آل این وان گزینه عالی برای شماست،باید نیازهای کاربری خود را در نظر بگیرید.
اگر این رایانه ها برای شما جدید هستند یا برای خرید آنها مطمئن نیستید، به یاد داشته باشید که استفاده و تنظیمات آنها آسان است و به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید.آل این وان می تواند گزینه ای مناسب برای دفتر کار شما،خانه یا نیازهای کامپیوتری باشد.
در کالاورد برخی از دلایل اصلی این که آل این وان در بین رایانه های رومیزی محبوب شده است ، را برای شما ذکر می کنیم:

یک کامپیوتر آل این وان چیست؟

اغلب افراد ممکن است اصطلاح آل این وان را نشنیده باشند،اما آل این وان (اغلب به این نام شناخته می شود)در فضاهای کاری جدید رایج است.در یک تعریف ساده این سیستم ال این وان کامپیوتری است که به جای مجزا بودن اجزای کامپیوتر از مانیتور، تمام اجزای دسکتاپ را در یک واحد متمرکز کرده است.این کار را رایانه های رومیزی ساده نیز انجام می دهند با این تفاوت که در ال این وان فضای کمتری برای آنها اشغال می شود.
یکی دیگر از تفاوت های عمده بین لبتابهای آل این وان و دسکتاپ معمولی این است که در ال این وان شما معمولا مواردی که نیاز دارید در یک سیستم داشته باشید را خریداری می کنید و نیازی به ارتقا سیستم نخواهد بود.همه مواردی که می خواهید در مانیتور شما موجود است،به طوری که بعید است شما آن را برای ارتقا و تغییر قطعات باز کنید.البته برای انجام این کار نیز حتما باید یک متخصص آن را انجام دهد.
 
رایانه های دسکتاپ بزرگتر هستند،موارد مورد نیاز سیستم در کیس قرار دارند و فضای خالی زیادی وجود دارد. به طوری که دسترسی به قطعات و یا اجزای قطعات برای شما آسانتر است،ولی هنگامی که نیازی به ارتقا نداشته باشید این فضای اضافی استفاده نمی شود و فقط حجم زیادی را درمحیط اشغال می کند.
یک رایانه رومیزی ال این وان این فضای هدر رفته را ندارد، زیرا قطعات مورد نیاز را به صورت فشرده در کنار یکدیگر قرار می دهد.

مزایای استفاده از رایانه های رومیزی آل این وان چیست؟

سیستم های ال این وان مزیتهایی نسبت به کامپیوترهای رومیزی ساده دارند که باعث می شود برخی از خریداران ان را برای استفاده خود انتخاب کنند. در زیر تعدادی از این موارد را بررسی خواهیم کرد تا انتخاب مناسبی برای خرید خود داشته باشید.

 1.ذخیره فضا                                                                                                                                                                                                               

ال این وان دارای مزایای متفاوتی نسبت به رایانه رومیزی سنتی است. همانطور که اشاره شد، طراحی باریکتر و فضای کمتری را نسبت به کامپیوترهای سنتی دارد.بسیاری از شرکتها که فضای محدودی برای کارمندان هستند به دنبال کاهش فضای اشغال شده توسط سیستمهای خود هستند.اگر شرکتهای مختلف را نگاه کنید فضای زیادی که توسط کامپیوترها اشغال می شود را به راحتی با جایگزین کردن یک کامپیوتر ال این وان همه کاره کاهش قابل توجهی داد.

2.طراحی زیباتر

ال این وان ها اغلب با اندازه ای که نیاز دارید خریداری می شوند.بنابراین طراحی آنها زیباتر از رایانه های دسکتاپ سنتی است.
به عنوان مثال HP Pavilion 24-inch یک سیستم زیبا با طراحی منحصر به فرد است که کوچک به نظر می رسد و برای قرار دادن در محیط کار بسیار مناسب است.

3.آن را هر جا که دوست دارید قرار دهید

در حالی که بسیاری از کاربران خوشحال خواهند شد که کامپیوتر خود را در یک مکان قرار دهند، زیبای ال این وان این است که شما می توانید آن را با خود به اتاق دیگر یا هر جایی که می خواهید ببرید.در محل کار خود بدون نیاز به کمک واحد ITمی توانید به راحتی آن را جابه جا کنید.
آنها وزن کمی دارند و اگر صفحه نمایش لمسی داشته باشند نیازی نیست که موس و کیبوردی نیز با خود حمل کنید.برای دفاتر کار و محیط خانه یا زمانیکه نیاز به نشان دادن اطلاعات به صورت لحظه ای دارید بسیار مناسب هستند.
برای خرید All in one بر روی لینک زیر کلیک کنید:

خرید لپ تاپ آل این وان
 

4.ویژگی های مورد نیاز خود را انتخاب کنید

دوباره درباره چیزی که نیاز دارید فکر کنید.اگر نیاز به کامپیوتر لمسی دارید،HP Pavilion دارای صفحه نمایش لمسی 23.8 اینچی است و برای کارهای خلاقانه بسیار مناسب است.زمانی که نیازی به موس و کیبورد ندارید و فقط صفحه نمایش اچ دی لمسی می خواهید گزینه ای عالی است.
HP Sprout Pro AiO یک نوآوری جدید است که ترکیبی از دسکتاپ قدرتمند ال این وان با تکنولوژی لمسی و یک پلت فرم اسکن سه بعدی برای استفاده در خانه یا کسب و کار است. شما می توانید آن را در آزمایشگاه خودتان یا خدمات چاپ استفاده کنید.بدون بلند شدن از میز خود می توانید اسکن و طراحی را انجام دهید.
اگر شما HP Sprout را انتخاب کنید، شما یک کامپیوتر ال این وان را خواهید داشت و امکان ایجاد فرصت های خوب با این قابلیتها حتی در کوچکترین فضاها را خواهید داشت.

5.صرفه جویی در انرژی - و تعمیر و نگهداری

بسیاری از مشکلاتی که کامپیوترهای سنتی ایجاد می کنند می توانند با جایگزین کردن یک کامپیوتر ال این وان حل و فصل شوند.
کامپیوترهای رومیزی قدیمی می توانند سرو صدایی بلند و گرمای زیادی در کابل متصل به آنها ایجاد کنند.کامپیوترهای ال این وان با صرفه جویی در مصرف انرژی این مشکل را حل می کنند.
نگه داشتن همه چیز در یک جای متمرکز آسانتر از این است که در جای دیگر قرار داشته باشند و فضای زیادی بگیرند.

ال این وان مناسب شرکتها
 

بسیاری از دفاتر در ابتدا به گونه ای طراحی می شوند که تنش ها کاهش یابد و بهره وری زیادتر شود.چنین طراحی ساده ای می تواند کارمندان را شادتر و فضای کاری را سالم تر سازد.مدرن سازی فضای کاری با سیستم های ال این وان تلاشی برای بهینه سازی و حداقل استفاده از فضای کار است.
برای خرید کامپیوترهای ال این وان و راهنمایی در این باره با کارشناسان کالاورد تماس بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.