خدمات گارانتی


خدمات گارانتی

شرايط گارانتی نوت بوک
مشتری گرامی خواهشمند است پیش از خرید دستگاه، تمام شرایط گارانتی را مطالعه فرمائید. خرید دستگاه با گارانتی لیان دکاموند به منزله قبول تمامی موارد مندرج شده می باشد.

تعهدات شرکت:
 1. دستگاه مطابق با مدل و شماره سریال و مدت زمان مندرج بر روی کارت گارانتی یا پایگاه اطلاعات شرکت بر اساس ضوابط استاندارد کارخانه سازنده مشمول گارانتی می باشد.
 2. در صورت عدم تعمیر دستگاه در مدت سه هفته از تاریخ پذیرش و یا تعمیر دستگاهی که مقرون به صرفه نباشد، و یا قطعه مورد نیاز پس از ۲ ماه تهیه نگردیدآنگاه شرکت خود را ملزم به تعویض دستگاه معیوب با دستگاهی سالم میداند. و یا معادل 90% ارزش دستگاه وجه آنرا پرداخت می نماید.
 3. تعميرات انجام شده روی قطعات بدون گارانتی، تا يک ماه از زمان تعمیر تحت ضمانت می باشد .
 4. در طول قرارداد گارانتی چنانچه از آن کالا دیگر تولید نشود، کالای هم ردیف جایگزین و یا در قبال دریافت ما به التفاوت، کالایی با مدل بالاتر تحویل می گردد. 

موارد ابطال گارانتی نوت‌ بوک عبارت است از:
 1. پایان یافتن مدت زمان گارانتی، باز شدن بدنه دستگاه  و اقدام به تعمیر توسط افرادی به غیر از کارشناسان کالاورد.
 2. مخدوش شدن سریال یا عدم  رویت سریال دستگاه و سریال کارت گارانتی و لیبل گارانتی.
 3. عیوب ناشی از تماس یا قرارگرفتن در مجاورت مایعات، حرارت بالا، سرمای شديد، مواد شیمیایی، امواج مغناطیسی شدید، گرد و غبار و خاک زیاد و به‌طور کلی آسيب‌های ناشی از عدم رعايت شرایط صحيح نگهداری.و  ایرادات ناشی از حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله، آتش‌سوزی و مانند آن.و هر نوع آسیب فیزیکی مانند شکستگی، کنده شدن قطعات، خراشیدگی، خم شدگی، تاب برداشتگی، ترک خوردگی، سوختگی، تغییر رنگ و غیره که با چشم قابل مشاهده باشد. و هر نوع آسیب الکترونیکی مانند سوختگی، ترکیدگی، تغییر رنگ قطعات بر اثر نوسانات برق شهر یا اتصال لوازم جانبی معیوب و غیره که با چشم مشاهده شده و به دلایلی جز ایراد ذاتی قطعه یا اشكالات ناشی از تولید کارخانه باشد.و آسیب‌دیدگی فن، صفحه كليد و ماوس، ناشی از ضربه، گرد و خاک زیاد و يا استفاده از مواد شوینده.
 4. خرابی ظاهری سوکت‌ها و درگاه‌های ورودی و خروجی. و عیوب ناشی از عدم اتصال صحیح لوازم جانبی همچون ابزارهای مجهز به خروجی  USB ،HDMI، تلویزیون، نمايشگر و مانند آن. و خرابی درایو نوری دستگاه به دلیل لمس قسمت‌های حساس، استفاده ناصحیح و یا وارد شدن اجسامی به‌غیر از انواع لوح‌های فشرده استاندارد به داخل دستگاه به‌صورتی كه قطعات داخلی درايو آسیب ببينند.واتصال دستگاه های جانبی معیوب.
 5. ایرادات و عیوب سخت‌افزاری ناشی از نصب و استفاده  از نرم‌افزارهای غير استاندارد، سیستم عامل‌های غیر منطبق و يا آلوده شدن سيستم به ويروس‌های كامپيوتری. 
موارد خارج از تعهدات شرکت که در صورت تعمیرات شامل هزینه می شود:
 1. قطعاتی كه زمان گارانتی آن‌ها به اتمام رسيده و يا ضمانت آن‌ها باطل شده است، در صورت امكان با دريافت هزينه تعمير خواهند شد.
 2. چنانچه در هنگام پذيرش نوت‌بوک، موارد نقض گارانتی تشخيص داده نشده و پس از باز شدن دستگاه، نشانه‌های نفوذ مایعات، شکستگی یا دستکاری و مانند آن مشاهده شود، کارشناسان فنی شرکت می‌توانند بر طبق معيارهای ذكر شده، ضمانت‌نامه دستگاه را باطل کرده و هزینه مورد نیاز برای انجام تعمیرات را از صاحب کالا دریافت کنند.
 3. تعهد صورت‌گرفته از جانب لیان دکاموند در قبال ارایه خدمات به کالاهای تحت ضمانت این شرکت، تنها محدود به خود قطعه یا کالا بوده و شامل ابزارهای جانبی همراه دستگاه و یا همخوانی سایر ابزارها مانند ماوس، بلندگو، انواع حافظه کمکی و امثال آن نشده و شرکت مسئولیتی در قبال آن ندارد.
 4. معیوب شدن دیسک سخت، به جهت وارد آمدن تکانهای ناگهانی و یا ضربه به دستگاه.
 5. طبق استاندارد جهانی ISO 9241-302:2008 صفحه نمايش LCD/LED در صورتی معيوب شناخته شده و نيازمند تعمير و یا تعويض خواهد بود كه بيش از 1 نقطه تاريک يا روشن و 3 تا 5 نقطه رنگی داشته باشد. 
 6. بازیابی پسورد و اطلاعات و هرگونه عملیات نرم افزاری شامل ریکاوری،نصب ویندوز، نصب درایورها و … شامل هزینه خواهد بود.
 7. کاهش ظرفیت باتری بر اثر استهلاک طبیعی و یا عدم رعایت دستورالعمل های ارائه شده توسط کارخانه سازنده به عنوان خرابی باتری تلقی نمی شود. 
توضیحات ضرروی:
 1. ارائه کارت گارانتی جهت استفاده از خدمات گارانتی الزامی می باشد.
 2. گارانتی ایرادات دستگاه درخط تولید کارخانه را پوشش می دهد و لاغیر.
 3. به ‌منظور حفظ اطلاعات دستگاه، لازم است مشتری از اطلاعات ارزشمند خود یک نسخه پشتيبان تهيه كند. همچنین با توجه به اینکه حافظه جانبی دستگاه(هارد) ممکن است تعویض و یا فرمت شود، شرکت تعهدی برای حفظ اطلاعات، سیستم عامل و سایر نرم‌افزارهای اصل و یا غیر اصل موجود روی دستگاه ندارد.
 4. از آنجا که باطری نوت بوک وسیله ای مصرفی است،حداکثر تا 6 ماه گارانتی دارد.
 5. حداکثر زمان نگهداری دستگاه آماده شده در بخش فنی ۷۲ ساعت میباشد و پس از این زمان شرکت هیچ مسئولیتی در قبال تحویل آن ندارد.
 6. برای ارسال دستگاه به مركز خدمات لیان دکاموند ، می‌بایست از بسته‌بندی مناسب و ضد ضربه، مانند جعبه اصلی نوت‌بوک استفاده شود.
 7. مسئوليت حمل و نقل كالا به مركز خدمات پس از فروش لیان دکاموند به‌عهده مشتری است.
 8. تشخیص گارانتی و یا خارج از گارانتی بودن کالا بعهده کارشناسان شرکت لیان دکاموند خواهد بود.
 تلفن واحد گارانتی: 02141625150
کانال تلگرام  پشتیبانی گارانتی: https://t.me/kalavardwarranty
شماره تلگرام : 09024358966


برای دریافت فایل اینجا کلیک کنیدپایین صفحه سمت راست

 راهنمای ثبت سفارش
شما را با نحوه خرید به صورت ساده و روان آشنا می کنیم تا لذت خرید اینترنتی را در فضایی کاملاً امن و راحت تجربه نمایید.02141625000

پایین وسط

 نیاز به مشاور دارید؟
در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02141625000 تماس بگیرید.

پایین سمت چپ

 با خیالی آسوده خرید کنید
دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه ی تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن.

Copyright © 2017-2018 All rights reserved. Support and design by Parsys
free stats