ماژول فیبر

مبدل فیبر

مبدل فيبر 14 اسلات تی پی لینک TL-MC1400

مبدل فيبر 14 اسلات تی پی لینک TL-MC1400

TP-Link 14-Slot Rackmount Chassis Converter

2,393,000 تومان
اطلاعات بیشتر
مبدل مدیا تی پی لینک MC110CS

مبدل مدیا تی پی لینک MC110CS

TP-Link Fast Ethernet Media Converter

392,000 تومان
اطلاعات بیشتر
مبدل مدیا تی پی لینک MC100CM

مبدل مدیا تی پی لینک MC100CM

TP-Link Fast Ethernet Media Converter

397,000 تومان
اطلاعات بیشتر
مبدل مدیا تی پی لینک MC111CS

مبدل مدیا تی پی لینک MC111CS

TP-Link Fast Ethernet Media Converter

398,000 تومان
اطلاعات بیشتر
مبدل مدیا تی پی لینک MC112CS

مبدل مدیا تی پی لینک MC112CS

TP-Link Fast Ethernet Media Converter

382,000 تومان
اطلاعات بیشتر
مبدل مدیا تی پی لینک MC200CM

مبدل مدیا تی پی لینک MC200CM

TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter

475,000 تومان
اطلاعات بیشتر
مبدل مدیا تی پی لینک MC210CS

مبدل مدیا تی پی لینک MC210CS

TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter

472,000 تومان
اطلاعات بیشتر
مبدل مدیا تی پی لینک MC220L

مبدل مدیا تی پی لینک MC220L

TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter

249,000 تومان
اطلاعات بیشتر
ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL-SM321B

ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL-SM321B

TP-Link Bi-Directional SFP Module

475,000 تومان
اطلاعات بیشتر
ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL-SM321A

ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL-SM321A

TP-Link Bi-Directional SFP Module

838,000 تومان
اطلاعات بیشتر
ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL-SM311LS

ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TL-SM311LS

TP-Link MiniGBIC Module

360,000 تومان
اطلاعات بیشتر
مبدل فیبر تندا MG100M

مبدل فیبر تندا MG100M

سرعت انتقال 1.25گیگابیت بر ثانیه - Tenda SFP Module

167,000 تومان
اطلاعات بیشتر
ماژول فیبر تندا  MG100S

ماژول فیبر تندا MG100S

مبدل فیبر - Tenda SFP Module

162,000 تومان
اطلاعات بیشتر
مبدل فیبر نوری دی لینک DES 102F

مبدل فیبر نوری دی لینک DES 102F

سرعت 100 مگابیت بر ثانیه D-Link Fiber Module

موجود نیست
اطلاعات بیشتر
مبدل فیبر نوری دی لینک DMC G01LC

مبدل فیبر نوری دی لینک DMC G01LC

سرعت انتقال داده‌ها 100 مگابیت بر ثانیه Media Converter DMC-G01LC

موجود نیست
اطلاعات بیشتر
مبدل فیبر نوری دی لینک DMC F30SC

مبدل فیبر نوری دی لینک DMC F30SC

سرعت انتقال داده‌ها 100 مگابیت بر ثانیه Access Point D-Link OutDoor DAP-3410

موجود نیست
اطلاعات بیشتر
مبدل فیبر دی لینک DMC F15SC

مبدل فیبر دی لینک DMC F15SC

1 پورت اترنت 1پورت فیبر نوری با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه D-Link Ethernet to Fiber Media Converter

موجود نیست
اطلاعات بیشتر
مبدل فیبر دی لینک DMC F02SC

مبدل فیبر دی لینک DMC F02SC

1 پورت فیبر نوری با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه D-Link Multi-mode Media Converter

موجود نیست
اطلاعات بیشتر
ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TXM431-LR

ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TXM431-LR

TP-Link SFP+ LC Transceiver

موجود نیست
اطلاعات بیشتر
ماژول مبدل فیبر تی پی لینک  TXM431-SR

ماژول مبدل فیبر تی پی لینک TXM431-SR

TP-Link SFP+ LC Transceiver

موجود نیست
اطلاعات بیشتر
Total 20  records . Showing 1 to 20 of 20