سلام دوست من وقت بخیر

انواع برند تلفن بی سیم را بشناسید

انواع برند تلفن بی سیم را بشناسید

>


به اولین چیزی که همه در خرید محصولات دیجیتالی توجه می‌کنیم و برایمان اهمیت دارد، برند است. در حقیقت به دنبال این هستیم که محصول باکیفیتی را خریداری کنیم؛ برای همین است که برند در جایگاه اول قرار دارد. البته شاید نام سازنده در بعضی کالاها خیلی مهم نباشد؛ اما برای بعضی وسایل از جمله تلفن بی سیم، نمی‌توان به سادگی گذشت. تلفن بدون سیم دستگاهی بسیار کاربردی است و از این رو نیاز است که حتماً در هنگام خرید، جدا از ظاهر به کیفیت آن توجه شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع برند تلفن بی سیم بپردازیم. در اینجا سعی کرده‌ایم تا بهترین برندها را برای شما معرفی کنیم.
 

برندهای تلفن بی سیم

 
 

تلفن بی سیم پاناسونیک


پاناسونیک که اصلاً نیازی به معرفی ندارد. کمتر کسی وجود دارد که این برند را نشناسد. یکی از قدیمی‌ترین برندهای است که حداقل قدمت 40 ساله در کشور دارد. پاناسونیک حدود 100 مدل تلفن بی سیم دارد. تلفن‌هایی که از ساده‌ترین حالت شروع شده و تا حرفه‌ای‌ترین می‌رود. بعضی تلفن‌ها به حدی حرفه‌ای هستند که ویژگی‌هایشان را می‌توان در بعضی موبایل‌های جدید دید. پاناسونیک برای هر نیازی یک مدل با ویژگی‌های اختصاصی طراحی و ساخته است. اگر برای هدیه و استفاده معمولی در خانه تا استفاده در دفترهای فنی و شرکتی می‌خواهید، پاناسونیک برای هرکدام یک نمونه معرفی کرده است. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های برند پاناسونیک داشتن پایه‌های حرفه‌ای است. پایه‌هایی که امکان برقراری ارتباط را به شما می‌دهد.
 

تلفن بی سیم آلکاتل


آلکاتل یکی از برندهای قدیمی همتراز با پاناسونیک است که دفتر مرکزی آن در شهر پاریس قرار دارد. آلکاتل رقیب جدی برای پاناسونیک به حساب می‌آمد و همیشه بین انتخاب این دو بحث وجود داشته است. این برند فقط به صورت اختصاصی روی تولید و عرضه محصولات سخت افزاری و نرم افزاری تلفن ثابت، همراه، شبکه و پروتکل‌های اینترنت تاکنون فعالیت کرده است. شاید همین تخصصی کار کردنش باعث شده تا بتواند رتبه دوم را از دید ما به دست بیاورد. یکی دیگر از مزیت‌های آلکاتل داشتن طرح‌های فانتزی است. آلکاتل سعی کرده تا علاوه بر بهبود کیفیت، روی طراحی‌های منحصر به فرد هم کار کند که اتفاقاً باید گفت روی این زمینه توانسته موفق هم باشد.
 

تلفن بی سیم گیگاست


این برند قدیمی است؛ اما ممکن است که برای خیلی از افراد هنوز هم ناشناخته باشد. محصولات گیگاست در گذشته زیر نظر شرکت زیمنس بود؛ اما در سال 2008 که سهامش توسط شرکت آرگس خریداری شده، با نام گیگاست فعالیت خود را شروع کرد. شرکت گیگاست در زمانی که زیر نظر زیمنس بود، برای اولین بار پایه‌های مجزا برای تلفن بی سیم، صندوق پستی پیامک، ارسال پیامک و استفاده از هندزفری را آورد. ویژگی‌های که الآن دیگر جزو جدانشدنی ویژگی‌های تمامی تلفن‌ها هستند.
 

تلفن بی سیم وی تک


برند ویتک یکی از برندهای نسبتاً قدیمی و محصول تولید مشترک دو کشور روسیه و اتریش است که پایه آن در سال 2000 بنا نهاده شد. البته وی تک فقط در زمینه تلفن بی سیم فعالیت نمی‌کند؛ اما کیفیت بالا و طراحی‌های منحصر به فرد و فانتزی باعث شده تا این مدل سر زبان بقیه قرار بگیرد. نکته جالب توجه و متمایز این برند داشتن طرح‌ها و خطوط رنگی است که می‌توان از آن در آرایشگاه‌ها و مکان‌هایی که سبک شاد و فانتزی دارند، استفاده کرد. باید گفت که وی تک در کنار توجه به ظاهر، به کیفیت محصولات خود توجه ویژه‌ای داشته و با اینکه نسبت به خیلی از برندها قدیمی است؛ اما توانسته 60 استاندارد بین‌المللی را کسب کند.
 

تلفن بی سیم آ ا گ


آ ا گ (AEG) یکی از قدیمی‌ترین برندهای آلمانی و تولیدکننده تجهیزات الکتریکی است که از سال 1883 فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون دفتر مرکزی آن در شهر فرانکفورت قرار دارد. البته AEG فراز و نشیب‌های زیادی در تغییر و مالکیت برند خود داشته است؛ اما هیچکدام از این‌ها باعث نشده تا کیفیت محصولات آ ا گ به ویژه در بخش تلفن بی سیم کمتر شود. اتفاقاً باید گفت که هم اکنون بسیار جدی برای برندهای قدیمی ژاپنی به حساب می‌آید. چیزی که این برند را بین بقیه سرآمدتر کرده، داشتن طرح‌های بسیار خاص و فراتر از حالت فانتزی است.
 

تلفن بی سیم تکنوتل


تکنوتل یکی از برندهای قدیمی است که برخلاف بسیاری از مدل‌های دیگر، اول از همه تمرکز خود را روی تولید و عرضه تلفن‌های باسیم و بی سیم گذاشت. شاید همین ویژگی باشد که باعث شده تا تکنوتل نه تنها در جهان، بلکه در خود ایران محبوبیت بالایی به دست بیاورد. قیمت مناسب نسبت به بقیه در کنار امکانات حرفه‌ای و طرح‌های به روز و فانتزی باعث شده تا این برند تلفن بی سیم برای خود جایگاه ویژه‌ای به دست بیاورد. هرچند که الآن این کارخانه در تولید دیگر قطعات و لوازم الکتریکی و الکترونیکی فعال است؛ اما تلفن‌های ساخته شده آن، هنوز هم میزان نرخ فروش بالایی دارند.
 

تلفن بی سیم تامسون


تلفن‌های بی سیم تامسون بسیار ناشناخته هستند. بیشتر مدل‌های عرضه این برند با اینکه ظاهر بسیار حرفه‌ای و شیکی دارند؛ اما امکاناتشان خیلی حرفه‌ای نیست. این برند برای آن‌هایی که به دنبال کارایی خیلی خاص نیستند، توصیه می‌شود. البته باید گفت که تامسون در تمامی تلفن‌های خود سعی کرده تا از به‌روزترین امکانات استفاده کند؛ اما ویژگی‌های آن در حد همان ساده هستند.
 

تلفن بی سیم گرند استریم


گرند استریم یکی از برندها آمریکایی و جدید است که در سال 2003 به گروه تولیدکنندگان تلفن بی سیم پیوست. در حال حاضر تلفن‌های بی سیم این برند در تمامی قاره‌ها دارای دفتر فروش فعال است. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این برند، تولید انواع دستگاه ارتباطی از جمله تلفن برای هدف‌های متفاوت و انواع کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ است. در حقیقت انعطاف‌پذیری در محصولات باعث شده تا این برند برای هرکسی و موقعیتی یک نمونه تلفن بی سیم بسیار خاصی داشته باشد.
 

تلفن بی سیم یونیدن


یونیدن یک برند تایوانی است که توانسته در حوزه ساخت و عرضه انواع تلفن بی سیم به خوبی عمل کرد. نکته جالب توجه اینکه یونیدن در کیفیت تلفن‌های ساخته شده نسبت به بقیه های معروف چیزی کم ندارد. هرچند هنوز خیلی شناخته شده نیست. یکی از مزیت‌های این مدل، جمع وجور بودن بیشتر طرح‌های آن است که در همان اول به چشم خریدار خواهد آمد. برای آن‌هایی که به مدل تلفن بی سیم کوچک و با کیفیت بالا هستند، یونیدن می‌تواند بهترین انتخاب باشد.
 

تلفن بی سیم مگاتل


برند مگاتل توانسته دو مشکل بزرگ موجود در بیشتر تلفن‌های بی سیم را حل کند: یکی مصرف باتری و دیگری بحث رومینگ است. البته این مسئله بیشتر در نمونه‌های دارای وای فای مشاهده شده است. سازندگان این برند سعی کرده‌اند تا در ساخت این مدل تعدادی از مشکلات اختصاصی در دیگر برندها را برطرف کنند.

این‌ها از مهم‌ترین برندهای تلفن بی سیم هستند که می‌توانید نمونه‌هایی از آن را در بازار پیدا کنید. اینکه کدام برند را تهیه کنید، به غیر از امکانات، به ظاهر آن هم باید توجه کنید. تمامی این برندها کیفیت بسیار خوبی دارند و باید تا حدی سلیقه را هم به آن‌ها مرتبط کرد.
 

پیام ها و نظرات