سلام دوست من وقت بخیر

پربازدیدترین مقالات تیرماه 99 کالاورد

پربازدیدترین مقالات تیرماه 99 کالاورد


در این مقاله قصد داریم تا نگاه ویژه‌ای به مقالات تیرماه کالاورد در سال 99 داشته باشیم. در حالت کلی، مقالات به سه گروه تکنیک‌های خرید، تکنیک‌های افزایش فروش و همچنین راهنمای خرید کالاهای خاص تقسیم شده‌اند. تقسیم‌هایی که هدف نهایی آن‌ها پوشش دهی و پاسخگویی نیازهای کاربران در حوزه‌های مختلف بوده است. حال طور خلاصه مقالات را معرفی و بررسی خواهیم کرد. البته بیشتر مقاله‌های کالاورد در تیرماه در خصوص راهنمایی خرید و پاسخ به سؤال بیشتر کاربران در حوزه اینترنت بوده است.
 

مقالات تیرماه کالاورد در 99

 


مقالاتی با موضوع تکنیک‌ها و راهنمای خرید


ویژگی‌های ساندبار خوب

ساندبار یا همان پخش کننده صوت که به صورت افقی جلو تلویزیون قرار گرفته و می‌تواند صدا را با کیفیت عالی و بلندی بیشتر از خود تلویزیون پخش کند. از آنجا که این وسیله نسبت به بلندگوهای عمودی اقتصادی‌تر بوده و همچنین نصب راحت‌تری دارد، خرید آن در چند ماه گذشته افزایش چشمگیری داشته است. از این رو در یک مقاله به طور کامل در خصوص تکنیک‌ها و راهنمای خرید ساندبار را نوشته‌ایم تا کاربران بتوانند یک مدل مناسب را با توجه به شرایط خود تهیه کنند.

ویژگی‌های خرید موبایل

موبایل وسیله‌ای است که همیشه مورد نیاز کاربران بوده و در حقیقت این روزها جزو کالاهای ضروری به حساب می‌آید. با توجه به اینکه در اوایل امسال شاهد افزایش نرخ دلار و در نتیجه تغییرات قیمت‌ها به ویژه در بخش وسایل دیجیتالی مانند موبایل بودیم، تقاضا برای خرید آن‌ها زیاد شد. متأسفانه برخی با افزایش قیمت‌ها شروع به خرید هر نوع موبایلی می‌کنند، بدون اینکه بدانند آیا ویژگی‌های سخت افزاری موجود متناسب با نیازشان است یا خیر. در حقیقت صرفاً به دنبال این هستند که آخرین مدل را با هر قیمتی خریداری کنند. از این رو ما در یک مقاله به طور مفصل در خصوص تکنیک‌ها و راهنمای خرید موبایل برای شما نوشتیم. اینکه بدانید قبل از هر اقدامی چه ویژگی‌هایی را باید در نظر بگیرید.

پرفروش‌ترین‌های 99

در بیشتر مواقع کالاهایی که در اوایل سال فروش می‌روند تا حداقل 6 ماه ابتدایی جزو پرفروش‌ها خواهند بود. البته اگر هم تغییری در عرضه مدل‌ها به وجود بیاید، اختلاف فقط در عدد نوشته شده در مدل بوده و ساختار سخت افزاری تغییر زیادی نخواهد کرد. ما در کالاورد سه گروه کالای پرفروش را در سال 99 معرفی کرده‌ایم؛ سماور، تلویزیون و لپ تاپ. اگر در خرید جزو آن‌هایی هستید که به روز بودن کالاها خیلی برای شما اهمیت دارد، مطالعه سه مقاله زیر به شما در این حوزه کمک زیادی برای شناخت و خرید خواهد کرد.

پرفروش‌ترین لپ تاپ های سال 99

پرفروش‌ترین تلویزیون های سال 99

پرفروش‌ترین سماورهای گازی سال 99

راهنمای خرید ترازوی دیجیتال

ترازوی دیجیتال می‌توان ابزار کاربردی به حساب آورد. در هر خانه‌ای به ویژه آن‌هایی که افراد ورزشکاری دارند، وجود یک ترازو چه عقربه‌ای و چه دیجیتال لازم است. البته دیجیتالی‌ها امکانات بسیار بیشتری هم نسبت به عقربه‌ای دارند. در این مقاله در خصوص تکنیک‌ها و راهنمای خرید ترازوی دیجیتال نوشته‌ایم تا بتوانید بهترین مدل را متناسب با نیاز خود تهیه کنید.

چگونگی پیدا کردن اندازه صفحه تلویزیون

یکی از مشکلات کاربران در هنگام خرید تلویزیون، پیدا کردن اندازه دقیق صفحه است. برای محدودیت فضا و کاربری خاص نیاز به دانستن اندازه صفحه برای حسب سانتیمتر است. از آنجا که اندازه مشخص شده بر اساس اینچ بوده، از این رو باید تبدیلی انجام داد. این تبدیل نیاز به فرمول خاص دارد که در مقاله چگونگی تعیین اندازه صفحه تلویزیون به طور کامل نوشته‌ایم.

وقتی خرید ناموفق می‌شود

یکی از اتفاقاتی که در خرید اینترنتی می‌افتد، ناموفق شدن خرید است. این مسئله می‌تواند به دلایل زیادی از جمله مشکلات اینترنت، مسائل فنی در سایت و همچنین مشکلی درگاه بانک باشد. وقتی خریدی ناموفق انجام می‌شود، نگرانی در دل کاربران به وجود می‌آید که اول از همه تکلیف خریدشان چه خواهد شد و دوم اینکه آیا مبلغ کسر شده و در صورت کسر برگشت داده می‌شود یا خیر. در این مقاله در خصوص چگونگی مقابله با خرید ناموفق نوشته‌ایم. اینکه در هنگام بروز چنین حادثه‌ای، چه اقدامی باید انجام دهیم.

چگونه نوشتن آدرس

این یکی از مشکلات فروشگاه‌های اینترنتی و به ویژه شرکت‌های حمل‌ونقل است. بعضی کاربران به دلیل ناآشنا بودن با آدرس نوشتن یا اینکه فکر می‌کنند که چون محله آن‌ها از نظر خودشان سرراست است، پس بقیه هم به راحتی پیدا خواهند کرد، از این رو فقط خیابان‌های اصلی را می‌نویسند. در صورتی که در شرکت‌های حمل‌ونقل باید آدرس‌دهی به صورت دقیق باشد. در این مقاله نکات آدرس‌نویسی در اینترنت را نوشتیم تا مشکلی در حمل به وجود نیاید.

جست‌وجوی سریع کالا

پیدا کردن سریع کالا هم یکی از دغدغه‌های کاربران و از همه مهم‌تر خود کاربران سایت است. در این مقاله به دو چالش اصلی یعنی زمان کوتاه جست‌وجو و پیدا کردن دسته مناسب پاسخ داده‌ایم.

شماره شبا چیست

در شرایطی که شاهد تناوب شدید دلار و در نتیجه افزایش قیمت کالا بوده ایم، متأسفانه بعضی فروشندگان اقدام به تأمین کالا نکرده و فروش خود را تعطیل می‌کنند. این می‌تواند برای مارکت پلیس‌ها دردسر تولید کند. از این رو چاره‌ای جز برگشت وجه به خریدار نیست که گاهی خریداران هم قبول نمی‌کنند. البته باید گفت که حق هم دارند. به هر حال از نظر قانونی وجه باید به همان حساب و از طریق شماره شبا عودت داده شود. در این مقاله در خصوص اینکه شماره شبا چیست و چگونه باید آن را دریافت کرد، به طور کامل نوشته‌ایم.

راهنمای خرید پاوربانک

پاوربانک ها ابزار بسیار مهم و کاربردی این روزها هستند. تمام شدن شارژ موبایل و آن هم در شرایطی که به منبع برقی نزدیک نباشید، یکی از دغدغه‌های کاربران است. برای همین در چند سال گذشته شاهد افزایش فروش پاور بانک بوده ایم؛ اما نکاتی وجود دارد که هر کسی باید در هنگام تهیه و خرید آن در نظر بگیرد. در این مقاله در خصوص نکات و راهنمای خرید پاور بانک نوشته‌ایم تا شما بتوانید بهترین مدل را متناسب با نیازتان خرید کنید.

راهنمای خرید جهیزیه

با اینکه کرونا است و در حال حاضر برگزاری مراسم عقد و عروسی عقب افتاده و از طرفی هم قیمت کالاها افزایش چشمگیری داشته؛ اما خرید جهیزیه متوقف نشده است. به هر حال بیشتر خانواده‌ها همیشه در تلاش هستند تا بتوانند حداقل‌ترین و لازم‌ترین موارد را تهیه کنند؛ اما مهم این است که چه چیزهایی و چگونه خریداری شود. از این رو ما در این مقاله سعی کرده‌ایم تا به این سؤال یعنی راهنمای خرید جهیزیه پاسخ بدهیم.

چگونگی پیگیری مرسولات پستی

ارسال پستی یکی از روش‌های ارسال کالا در فروشگاه‌های اینترنتی است. این امکان برای خریداران وجود دارد تا از طریق پست، خرید خود را بررسی کنند که در کجا قرار دارد. فقط کافی است که شماره 24 رقمی را در سایت خود پست وارد کنید. اینکه چگونه رهگیری کنیم، در مقاله چگونگی پیگیری مرسولات پستی به طور کامل نوشته‌ایم. این مسئله یکی از نیازهای کاربران در خرید اینترنتی است.

این‌ها تعدادی و از مهم‌ترین مقالاتی بودند که در تیرماه 99 کالاورد نوشته‌ایم. مقالاتی که هدف آن‌ها پاسخ به نیاز کاربران بوده و بیشتر از همه احساس شده است.
 

پیام ها و نظرات