سلام دوست من وقت بخیر

اپل دسته‌ها و بازی‌های جدیدی به Apple Arcade اضافه کرد

اپل دسته‌ها و بازی‌های جدیدی به Apple Arcade اضافه کرد

>

اپل اعلام کرده که چند دسته بازی و 30 عنوان جدید را به Apple Arcade به سرویس اشتراک بازی خود اضافه کرده است. از میان این 30 بازی جدید می‌توان به دو نمونه شامل Star Trek:Legends و The Oregan Trail اشاره کرد. همچنین دسته دو بازی جدید Timeless Classic و App Store Great نام دارند. Timeless Classic شامل عنوان‌هایی از جمله Good Sudoku by Zach Gage، Chess – Play & Learn و Backgammon و دسته App Store Great شامل Threes! Mini Metro و Fruit Ninja Classic است. تمامی این عنوان‌های بازی بدون آگهی هستند و به دلیل حق اشتراک کاربران برای عضویت در Apple Arcade، همه ویژگی‌های آن قابل استفاده هستند؛ در حقیقت بدون قفل هستند.

مت فیشر، معاون فروشگاه اپل استور، در خصوص دسته و بازی‌های جدید عرضه شده نوشته است:
 
در سال افتتاحیه خود، Apple Arcade به دلیل خلاقیت، نمونه کارهای متنوع و تعهد به حفظ حریم خصوصی کاربرانش توانسته نظر مخالفان و موافقان خود را جلب کند و یک سرویس بازی امن برای لذت بردن با خانواده و دوستان ایجاد کند. امروز ما بزرگ‌ترین توسعه خود را از زمان آغاز به کار این سرویس عرضه و حالا بیش از 180 بازی بزرگ شامل Arcade Originals جدید، Timeless Classics و App Store Greats معرفی کرده‌ایم. خواه این بازی‌های جدید به صورت انحصاری برای Arcade ساخته شده‌اند مانند NBA 2K21 Arcade Edition، Star Trek: Legends، The Oregon Trail یا بازی‌های سنتی مانند Chess و Solitaire هستند، ما تنوع فوق‌العاده‌ای از تجربه بازی برای هر فردی خواهیم داشت.

برای بازی در Apple Arcade، کاربران می‌تواند به صورت ماهیانه با مبلغ 4.99 دلار با یک ماه تست رایگان ثبت نام کنند. البته برای کسانی که آیفون، آیپد، آیپاد تاچ، مک یا اپل تی وی جدید خریداری می‌کنند تا سه ماه اشتراک رایگان خواهند داشت.


منبع: neowin 

پیام ها و نظرات