سلام دوست من وقت بخیر

آنر 9X لایت با دوربین عقب دوگانه 48 مگاپیکسل عرضه خواهد شد

آنر 9X لایت با دوربین عقب دوگانه 48 مگاپیکسل عرضه خواهد شد

>


آنر در ماه ژانویه دو گوشی 9X و 9X Pro را در چین عرضه کرد. هر دو این مدل به پردازنده Kirin 810 مجهز هستند و جزو گوشی‌های میان رده آنر به حساب می‌آیند. اکنون این زیر برند هوآوی آماده این است تا سومین مدل با نام 9X Lite را عرضه کند. پوستری از Honor 9X Lite هفته پیش در فضای وب منتشر شد که طراحی و بعضی از مشخصات این مدل گوشی را نشان می‌دهد.

آنر 9X Lite با رنگ سبز عرضه خواهد شد و دوربین عقب دوگانه آن درون یک فضای مستطیل شکل قرار دارد. روی این پوستر و کنار حسگر عبارت «48MP AI CAMERA» نوشته شده که مقدار حسگر دوربین آن را نشان می‌دهد. البته دوربین دوم آن هنوز ناشناخته است؛ اما انتظار می‌رود که نوع عمقی و همانند 9X باشد. آنر در برنامه‌ریزی و معرفی 9X Lite، از عبارت «عکاس خارق‌العاده» استفاده کرده است. البته وقتی به آن نگاه می‌کنید، کیفیت خارق‌العاده را در آن مشاهده خواهید کرد.

همچنین این پوستر نشان می‌دهد که این مدل گوشی دارای اسکنر اثرانگشت عقب بوده و دکمه‌های تنظیم صدا و روشن و خاموش کردن آن در سمت راست قرار گرفته است.
 

همچنین Honor 9X Lite مجوز داشتن گوگل پلی را نیز دریافت کرده است و در فهرست دارای گواهی این برنامه قرار گرفته است. این صفحه تأییدیه سه مدل مختلف (JSN-L21، JSN-L22، JSN-L23) را نشان می‌دهد. با بررسی این صفحه می‌توان متوجه شد که آنر 9 ایکس لایت دارای پردازنده Kirin 710/Kirin 710F است. هوآوی و آنر هنوز مجوز استفاده از پردازنده Kirin 810 را دریافت نکرده‌اند؛ از این رو برای همین است که مدل‌های این دو گوشی با پردازنده‌های دیگری در خارج از چین عرضه می‌شوند.

در حال حاضر خبری مبنی اطلاعات دقیق این مدل عرضه نشده و باید منتظر خبرهایی جدیدی باشیم.

منبع: gizmochina


 

پیام ها و نظرات