سلام دوست من وقت بخیر

شیشه فوق نازک سامسونگ گلکسی Z Flip فقط می‌تواند پلاستیک باشد

شیشه فوق نازک سامسونگ گلکسی Z Flip فقط می‌تواند پلاستیک باشد

>


هنگامی که سامسونگ در هفته گذشته گلکسی Z Flip را معرفی کرد، بیشتر از همه روی صفحه نمایش شیشه‌ای نازک و تاشوی آن فعالیت‌های تبلیغاتی را انجام داد و سعی کرد تا آن را یک مشخصات ویژه معرفی کند. این پیشرفت خیلی مهمی بود، برای اینکه گلکسی فولد، نخستین گوشی تاشوی سامسونگ، دارای یک لایه پلاستیکی در بالای صفحه نمایش بود که آسیب‌پذیری بالایی داشت؛ اما مسئله اینجاست که کیفیت و قدرت صفحه نمایش گلکسی Z Flip هم از فولد بیشتر نیست. بر اساس فیلمی که در کانال یوتیوب Zack Nelson نمایش داده شده است، صفحه گوشی Z Flip نرم و شکننده بوده و به راحتی می‌توان با ناخن روی سطح آن را خراش داد. در این فیلم نشان داده شده است که پوشش به کار رفته در Z Flip هیچ‌گونه مقاومتی در برابر خش ندارد. این می‌تواند چنین تصوری را به وجود بیاورد که سطح روی گوشی برخلاف ادعای سامسونگ از پلاستیک بوده و دوام بالایی ندارد.

سخنگوی سامسونگ پیشتر بیانیه‌ای در خصوص شیشه فوق نازک Z Flip داده است:
 
«گلکسی Z Flip دارای یک صفحه Infinity Flex با شیشه بسیار نازک (UTG) سامسونگ بوده تا علاوه بر ارائه ظاهر زیبا، تجربه منحصر به فردی را نمایش دهد. فناوری UTG نوع اول سامسونگ با دیگر پرچمدارها متفاوت است. در حالی که این صفحه خم می‌شود؛ اما باید احتیاط کرد. همچنین این مدل دارای یک لایه محافظ در بالای صفحه مانند گلکسی فولد است.»

برای افزایش مقاومت صفحه در برابر خش، از یک محافظ صفحه برای Z Flip از طریق انتخاب U Break l Fix و سامسونگ عرضه شده است. با این حال و با توجه به نگرانی‌هایی در خصوص خش، به سرعت در کره جنوبی و آمریکا پیش فروش رفت.

منبع: neowin
 
اخبار مرتبط:

جزییات بیشتری از سامسونگ گلکسی Z Flip منتشر شد

پیام ها و نظرات