سلام دوست من وقت بخیر

سایز بزرگ ماوس پدهای حرفه‌ای شرکت Aorus

سایز بزرگ ماوس پدهای حرفه‌ای شرکت Aorus

>

شرکت آئورس با سری ماوس پد گیمینگ خود به نام “Thunder P3” کیفیت و نمایشی دیدنی را برپا کرد و به آهستگی مسیر خود را در بازار ایران باز خواهد کرد. تجربه ما از تست پد سایز بزرگ این شرکت، ما را وادار کرد که آن را جزو بهترین‌ها و رده‌های بالا ماوس پدهای مخصوص گیمینگ، قرار دهیم. 

ابعاد و طراحی
اولین نکته‌ای که در مورد این ماوس پد گیمینگ چشمان شما را خواهد گرفت، اندازه مناسب آن (300 در 440 میلیمتری) آن است که هر ماوس گیمینگ به راحتی بر روی آن قرار می‌گیرد و فضای کافی برای حرکت دارد ! اما دیگر در این ابعاد (به مانند سایز Extended) خبری از ویژگی‌ "استراحت مچ" به دلیل بزرگی بیش از حد نیست و در قسمت بالایی پد هم برش دیده نمی‌شود.سایز‌های بسیار بزرگ، متوسط و کوچک (Extended,Medium,Small) این سری هم در سایت نانو کامپ برای کسانی که اندازه‌های دیگر می‌پسندند، وجود دارند. رنگ تمامی سایزهای سری “P3” مشکی و به غیر از لوگوی برجسته و آهنی شرکت که در گوشه چپ و بالا به ماوس پد، پرچ شده است و به راحتی جدا ‌نمی‌شود، هیچ عنوان یا نشانه دیگری بر روی آن دیده وجود ندارد (گیمرها و حرفه‌ای‌ها نگران نشوند، این پرچ‌ها سطح پد را نامتعادل نمی‌کنند).

عملکرد
در بخش فنی هم ویژگی‌های ماوس پد گیمینگ “Thunder P3 Large” واقعا دلچسب است. بعد از باز کردن جعبه و با اولین تماس دست شما با سطح پد، صدایی خواهید شنید که خبر از نرمی و روانی آن می‌دهد. این تست را با ماوس خود انجام دهید. فارغ از سرعت حرکت و تکانه ماوس، صدایی یک دست و ملایم خواهید شنید که نرمی سطح را به خوبی بیان می‌کند.جنس روکش “P3” از میکرو فایبر و از گره‌های بسیار زیاد، تشکیل شده است تا حرکت هر ماوس در هر زاویه‌ای را بهینه و تیراندازی و نشانه گیری در بازی‌های FPS را برای حرفه‌ای‌هایی که سرعت را می‌پسندند، دقیق کند. به مانند ماوس پدهای گیمینگ در سالیان اخیر،لبه‌های آن (مانند بخیه) دوخته شده تا به مرور زمان لایه‌های مختلف پد از هم باز نشوند و عمر آن افزایش یابد. اما مهمترین ویژگی‌ آن، ضد آب بودن مواد اولیه استفاده شده در روکش است که در صورت ریختن مایع (به غیر از موادی که باعث خورده شدن جنس آن می‌شوند)، از نفوذ آن به داخل لایه‌ها و در نتیجه خرابی شدن پد جلوگیری می‌کند، اما توجه داشته باشید که شستن پد “P3” (غوطه ور کردن آن در آب) را توصیه نمی‌کنیم و ضد آب بودن هم درجه و میزان دارد. برای شستشو نیز از دستمال نرم و مواد غیر اسیدی (به مقدار مناسب) استفاده کنید.
لاستیک زیر این مدل نیز به اندازه کافی محکم است و اصطکاک لازم را با سطح زیر خود ایجاد می‌کند تا حتی در تکان‌های شدید و سریع دست و ماوس، “Thunder P3” از جای خود تکان نخورد و تجربه گیمینگ و کار حرفه‌ای را خراب نکند.در مجموع، ماوس پد گیمینگ “P3” شرکت آئورس، در هر اندازه و سایز، یک پد “Speed” یا سرعت محسوب می‌شود و به حرفه‌هایی که سرعت را بر دقت ترجیح می‌دهند و از جابجایی بازو بیشتر برای حرکت ماوس استفاده می‌کنند، پیشنهاد می‌شود.
اما اگر در تصمیم گیری در اندازه به مشکل برخوردید و نمی‌دانید که برای دستان شما چه سایزی مناسب تر است، به نکته زیر توجه کنید : 
• دسته اول که با حرکت بازو اقدام به جابجایی ماوس خود می‌کنند و با مچ دست، حرکت‌های دقیق و ریز مانند نشانه گیری یا انتخاب جداگانه چندین کاراکتر را انجام می‌دهند. پس اگر از این دسته هستید، حتما بزرگترین اندازه ممکن را خریداری کنید تا در حین کار کردن با ماوس، شرایط برای شما سخت نشود.
• دسته دوم حرفه‌ای‌هایی هستند که فقط از حرکت مچ دست استفاده می‌کنند و زیاد بازوی خود را جابجا نمی‌کنند. بنابراین نیازی به سطح بسیار زیاد برای حرکت ندارند که به این دسته افراد بر اساس نوع بازی مد نظرشان و یا کار گرافیکی که انجام می‌دهند، سایزهای کوچک تر پیشنهاد می‌شود.


لینک محصول 
محصول مشابه (سایز بسیار بزرگ)
محصول مشابه (سایز متوسط)
محصول مشابه (سایز کوچک) 


 
تاریخ انتشار 1396/11/7
زمان انتشار -:-
منبع نانوکامپ

پیام ها و نظرات