سلام دوست من وقت بخیر

چراغ خواب هوشمند شیائومی مدل Yeelight LED Bluetooth  با 16میلیون رنگ

چراغ خواب هوشمند شیائومی مدل Yeelight LED Bluetooth با 16میلیون رنگ

>

یکی از گجت های خانگی است که امروزه بازار داغی دارد، چراغ خواب هوشمند است. این چراغ ها با قابلیت هایی که دارند به زیبایی منزل ،ایجاد تنوع و بهبود کیفیت خواب کمک میکند.
چراغ خواب هوشمند شیائومیYeelight LED Bluetooth، یک لامپ مدرن و شیک است که با یک حلقه‌ حساس به لمس، و تعدادی دکمه در بالای آن به صورت دستی و یا با امکانات هوشمندانه نظیر بلوتوث و اپ اختصاصی قابل کنترل است.چراغ خواب هوشمند شیائومیYeelight LED Bluetooth دارای بدنه ای استوانه ای از جنس آلومینیوم و شیشه می باشد. .استفاده از ۱۶ میلیون رنگ مختلف و عملکرد هماهنگ با سنسورهای ست خانگی هوشمند شیائومی از بزرگترین مزیت این دستگاه نسبت به محصولات مشابه است. خاموش و یا روشن کردن دستگاه ، میزان روشنایی، تغییر حالت نوردهی و تغییر رنگ نور چراغ خواب هم به صورت دستی توسط دکمه های بالای دستگاه و هم توسط برنامه Yeelight قابل تنظیم است. برنامه قابل نصب روی دستگاه هایی با اندروید نسخه ۴٫۳ و  iOS  نسخه ۷٫۱ و بالاتر میباشد.توجه داشته باشید که این چراغ هوشمند از طریق بلوتوث با دستگاه همراه می شود.
این چراغ خواب هوشمند شیائومی دارای 4 عدد LED به رنگ های قرمز، سبز، آبی و سفید می باشد. ۳۰۰ لوم نور از آن ساطع می شود و وزنش ۶۸۰ گرم، ارتفاع ۲۲۱ میلی‌متر، قطرش ۱۰۰ میلی‌متر و توان اسمی آن ۱۰ وات و ولتاژ ورودی این چراغ هوشمند از 100تا240 ولت است.سه حالت متفاوت  برای این چراغ خواب وجود دارد:  Hue، White و Flow . حالت‌های Flow و White، نسبتاً ابتدایی هستند. می‌توانید رنگ یا دما برای حالت White را تنظیم ‌کنید و روشنایی را کم یا زیاد ‌کنید. اگر به دنبال مورد فعال‌تری هستید، حالت Flow را انتخاب کنید که به انتخاب شما، میان رنگ‌های سفارشی‌شده حرکت می‌کند. این اپ هوشمند، راهی ایده‌آل برای جابه‌جایی بین حالت‌ها و کنترل متغیرهای هرکدام است. توجه کنید که تمام این ویژگی‌ها  با ترکیبی از دکمه‌های انتخاب حالت و حلقه‌ی حساس به لمس در بالا هم قابل کنترل‌ میباشد.
این دستگاه دارای امکانات پیشرفته‌تر نظیر تنظیم چراغ برای روشن و خاموش شدن به طور خودکار و همچنین شامل نوری برای بیدار شدن که از تیره شروع شده و روشنایی را در طی ۳۰ دقیقه، افزایش می‌دهد تا به آرامی، افرادی که خوابیده‌اند را بیدار کند و نیز یک حالت شب که اندکی شبیه چراغ خواب لمسی عمل می‌کند نوری کم‌سو منتشر کند تا چشم‌های شما را اذیت نکند.این لامپ با دستبند سلامتی شیائومی Mi Band نیز هماهنگ می‌شود. زمانی که هر دو دستگاه مذکور به گوشی متصل‌اند، درصورتی که Mi Band تشخیص دهد که خواب هستید، چراغ خواب هوشمند شیائومی خاموش می‌شود.
وجود یک نور قابل کنترل از راه دور که بتوانیم در تاریکی روشن کنیم و یا خاموش کردن آن زمانی که خسته ایم و روی مبل دراز کشیده‌ایم و یا حتی هنگام مسافرت ،زمانی که نگران هستید تا سارقین به نبود شما پی ببرند،بسیار خوشایند است.

 
لینک محصول

پیام ها و نظرات