سلام دوست من وقت بخیر

مینی اسپیکر خانگی گلکسی سامسونگ در 12 فوریه وارد بازار می شود

مینی اسپیکر خانگی گلکسی سامسونگ در 12 فوریه وارد بازار می شود

>افسانه مینی اسپیکر خانگی گلکسی سامسونگ به احتمال زیاد در حال نزدیک شدن به واقعیت است. این مسئله بعد از دو سال اعلام سامسونگ برای ورود به بازار بلندگوهای هوشمند در حال اتفاق افتادن است. در اوایل دیروز، وب‌سایت کره‌ای سامسونگ مقاله‌ای در خصوص این دستگاه افسانه‌ای منتشر کرد. هرچند که خیلی سریع از سایت حذف شد؛ اما از دید TizenHelp مخفی نماند.

یکی از جزئیات منتشر شده در خصوص تاریخ عرضه بود؛ اینکه 12 فوریه عرضه خواهد شد. از آنجا که در 11 فوریه سامسونگ قصد برگزاری رویداد رونمایی را دارد، از این رو فرصت خوبی هم برای این شرکت است تا محصول این محصول جدید خود را معرفی کند.

در حال حاضر دسترسی به پست اصلی پاک شده دیگر امکان پذیر نیست؛ اما به نظر می‌رسد که Andriod Police بعضی از ویژگی‌های Galaxy Home Mini را ترجمه کرده است. همان‌طور که انتظار می‌رود، شما قادر خواهید بود که چندین ابزار از طریق Bixby و دو میکروفن دور دست (far-reach) را کنترل کنید؛ همچنین می‌توانید در صورت نزدیک نبودن تلفن، پیام‌ها را ارسال یا دریافت کنید. مینی اسپیکر خانگی گلکسی هنگام اتصال با دستگاه‌های هوشمند سازگار با خود، در صورت درست کار نکردن یا انتشار دود به کاربران هشدار می‌دهد.

البته که کاربرد اصلی این دستگاه اسپیکر است و دارای بلندگوهایی 5W از AKG بوده و می‌تواند صدای 360 درجه‌ای را عرضه می‌کند؛ مانند بسیاری دیگر از اسپیکرهای هوشمند، شما می‌توانید تنظیمات چند-فضایی را ایجاد کنید؛ از این رو قادر خواهید به یک موزیک در هر فضایی از خانه گوش کنید.

ماه پیش، گزارش‌های منتشر شده نشان می‌داد که مینی اسپیکر خانگی در امسال عرضه شود و سامسونگ به دنبال تغییر استراتژی خود به سمت کنترل خانه است. با توجه به اطلاعات به دست آمده، وجود اسپیکر با مشخصات بالا تائید شده است؛ اما حالا باید تا زمان عرضه رسمی منتظر ماند.

منبع: neowin

اخبار مرتبط:

رویداد بعدی Galaxy Unpacked سامسونگ در 11 فوریه برگزار خواهد شد

پیام ها و نظرات