سلام دوست من وقت بخیر

ریزر موس‌های بازی DeathAdder V2 و Basilisk V2 را معرفی کرد

ریزر موس‌های بازی DeathAdder V2 و Basilisk V2 را معرفی کرد

>Razer که در حال توسعه مجموعه موس‌های بازی خود است، این بار دو مدل ازخانواده DeathAdder و Basilisk را معرفی کرده است. این دو مدل DeathAdder V2 و Basilisk V2 نام دارند.

در مدل DeathAdder V2، ریزر حسگر نوری فوکوس پلاس را اضافه کرده است که DPI آن 20 هزار است. ریزر همچنین سوییچ‌های موسی نوری را افزوده است که از لیزر برای انجام کلیک استفاده می‌کند و باعث می‌شود تا عملیات دقیق‌تر انجام شود. دیگر ویژگی اضافه شده کابل SpeedFlex به آن است. علاوه بر این در طراحی آن شاهد بهبودها و تغییراتی بوده‌ایم که استفاده از آن را راحت‌تر کرده است. دیگر مسئله اینکه برای پوشش آن از ماده‌ای مقاوم در برابر عرق استفاده شده است. در ساختار چرخ پیمایش آن هم شاهد به‌روزرسانی فنی بوده‌ایم که سرعت کارایی آن را بیشتر کرده تا مقاومت کمتری از خود در برابر حرکت نشان دهد.

این مدل دارای هشت دکمه است که کارایی آن از طریق Razer Synapse 3 و HyperShift شاهد تغییراتی از جهت افزایش کیفیت بوده است. همچنین این موس از روشنایی کروم RGB ریزر پشتیبانی می‌کند و دارای یک حافظه آنبورد است که تا 5 پروفایل از کاربران را ذخیره می‌کند.

در خصوص مدل Basilisk V2 قضیه کمی فرق می‌کند. این موس نسبت به DeathAdder V2 کمی قدرتمند است؛ البته از نظر مشخصات اشتراک زیادی با هم دارند. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این مدل داشتن 11 دکمه قابل‌برنامه‌ریزی است. همچنین مقاومت چرخ‌ها می‌تواند بر اساس نیاز و شرایط کمتر تغییر کند؛ در واقع به صورت سفارشی تنظیم شود. تفاوت دیگر در خصوص طراحی است که تفاوت زیادی با آن مدل دارد.

هر دو موس از دیروز در سایت خود ریزر برای فروش معرفی شدند. قیمت تعیین شده برای DeathAdder V2 69.99 دلار و برای Basilisk V2 79.99 دلار است.

neowin

پیام ها و نظرات