سلام دوست من وقت بخیر

سومین به روزرسانی اندروید 10 در OnePlus 6 و 6T عرضه شد

سومین به روزرسانی اندروید 10 در OnePlus 6 و 6T عرضه شد

>


سومین به روزرسانی اندروید 10 برای گوشی‌های هوشمند OnePlus 6 و 6T عرضه شد. اولین نسخه به روزرسانی شده اندروید 10 برای هر دو گوشی در نوامبر 2019 عرضه شد، سپس در دسامبر 2019 هم باز نسخه آن به روز شد؛ اما هر دو نسخه دارای خطاهایی در برنامه خود بودند. حالا این شرکت اعلام کرد که سومین به روزرسانی اندروید 10 عرضه شد که در آن خطایی قبلی از بین رفته است.

در این آپدیت چندین رابط جدید برای گوشی‌ها اضافه و چندین مشکل ریبوت خودکار هم برطرف شده است. همچنین چندین گزینه نمایش صفحه در بخش تنظیمات قرار گرفته است (Settings > Display > Notch display > Hide the notch ). دیگر تغییرات صورت گرفته شامل برطرف مشکلات زیر است:
  • برطرف کردن مشکل قفل صفحه که پس خارج کردن گوشی از حالت قفل پس از ورود پسورد به وجود می‌آمد.
  • برطرف کردن مشکل مربوط به نوار منو که بعد از به روزرسانی ایجاد شده بود.
  • برطرف کردن مشکل مربوط به دیجیتال که در بخش تنظیمات از بین رفته بود.

البته بسته به روزرسانی شده، پچ امنیتی اندروید نوامبر 2019 را همراه خود دارد. همچنین دارای حرکت تمام صفحه است. دیگر حرکت‌های این به روزرسانی شامل حرکت داخلی از لبه چپ یا راست صفحه به پشت یا پایین نوار منو برای تغییر و چپ و راست کردن اپلیکیشن ها است.

در همین حال، گوشی‌های قدیمی مانند OnePlus3 و 3T هم آخرین به روزرسانی امنیتی را دریافت کردند. در حقیقت این آپدیت برای گوشی‌های قدیمی هم بوده است. سال گذشته این کمپانی در یکی از بلاگ های رسمی خود نوشت: «طبق برنامه نگهداری نرم‌افزار، OnePlus 3 و 3T تا نوامبر 2018 به روزرسانی های OTA را به صورت منظم دریافت می‌کردند. سال بعد، بسته امنیتی به روزی برای این مدل گوشی عرضه شد.»

به عنوان یک سیاست شرکت، وان پلاس قول داد تا کاربران گوشی هوشمند دو سال نسخه به روزشده اندروید و پس از آن یک سال نسخه به روزرسانی برای امنیت آن را دریافت کنند.

منبع: gadgetsnow

پیام ها و نظرات