سلام دوست من وقت بخیر

ویژگی نسخه جدید مایکروسافت آفیس در سال 2021 چه خواهد بود؟

ویژگی نسخه جدید مایکروسافت آفیس در سال 2021 چه خواهد بود؟

>


چند روز پیش خبری در خصوص عرضه مایکروسافت آفیس بدون نیاز به تائید یا Subscriptions منتشر شد. تأییدیه کاربر برای بعضی از نرم‌افزارها یا سایت‌ها مانند نتفلیکس شاید خیلی خوب و حتی لازم باشد. کاربران هم تا الآن در خصوص بسیاری از این موارد مشکلی نداشته باشند؛ اما برای نرم‌افزارهایی مانند مایکروسافت آفیس چطور؟ در ایران نبینید که کاربران با استفاده از قفل یا هر روش دیگری از کپی نرم‌افزارهای آفیس استفاده می‌کنند. در دنیا برای استفاده از هر نسخه کاربران باید هزینه‌ای پرداخت کنند. پرداخت این هزینه برای استفاده کوتاه مدت از یک برنامه خاص باعث اذیت کاربران می‌شد. به هر حال زمانی که کاربر قصد استفاده از نسخه جدیدی را دارد، باید هزینه‌ای را پرداخت کند؛ اما این برای هر کاربری خوشایند نبود.

به هر حال مایکروسافت از سیستم خرید اشتراکی استفاده می‌کرد. در حقیقت سیستم اشتراکی باعث می‌شود تا علاوه بر رعایت حق کپی رایت، فقط کاربران ثبت نام کننده بتوانند به آخرین به‌روزرسانی‌های ابزارها و خدمات دسترسی داشته باشند. به عبارتی دیگر، کاربران قادر به استفاده از دائمی از آفیس نبوده‌اند و باید هر بار به منظور برطرف کردن باگ‌ها یا به‌روزرسانی امکانی، نسخه جدیدی را خریداری می‌کردند. حالا مایکروسافت اعلام کرده است که در نسخه جدید به دنبال عرضه دائمی یک نمونه است.

در حال حاضر این تنها اطلاعاتی است که ما داریم و هنوز در خصوص قیمت و در دسترس بودن جزئیاتی منتشر نشده است؛ اما چیزی که فعلاً مشخص شده این است که این یک نمونه مستقل خواهد بود.


مطالب مرتبط:

چگونه استیکرهای خاص در واتس اپ درست کنیم؟ 

پیام ها و نظرات