سلام دوست من وقت بخیر

شارژر جدید شیائومی چه ویژگی‌های فنی دارد؟

شارژر جدید شیائومی چه ویژگی‌های فنی دارد؟

>


شیائومی به تازگی خبر از رونمای شارژر بی‌سیم 80 واتی خود داده است. در گذشته این برند پرآوازه توانسته بود تا شارژر سریع سیم‌دار 120 واتی و شارژر بی‌سیم 50 واتی را در بازار عرضه کند. مدل 50 واتی می‌تواند در مدت زمان 40 دقیقه یک باتری 4000 میلی آمپری را از صفر تا 100% شارژ کند. حالا شیائومی از شارژری با قدرت 80 وات خبر داده است. این شرکت ادعا کرده است که شارژر بی‌سیم  می‌تواند یک 50% باتری 4000 میلی آمپری را در 8 دقیقه شارژ کند. شارژ کامل 19 دقیقه طول خواهد کشید. اگر بخواهیم که به صورت جزئی مطرح کنیم، باید گفت که در یک دقیقه به 10% میزان شارژ خود خواهید رسید.

 

 

البته شیائومی هنوز اطلاعات دقیقی از شارژر خود بیان نکرده است؛ اما بر اساس عکس منتشر شده، به نظر می‌رسد که حالت ایستاده دارد. شارژرهای قدیمی که در ابتدا مقاله نوشتیم برای گوشی شیائومی Mi 10 Ultra استفاده می‌شود که با عرضه این مدل جدید، آن‌ها باید جای خود را به این دهند. در یک فیلم مرتبط با این مدل، چگونگی شارژ سریع این مدل نشان داده شده است؛ بسیار شگفت انگیز بود. شیائومی برای رسیدن به این هدف از معماری و تراشه بسیار اختصاصی استفاده کرده است.

تنها چیزی که می‌توان به صورت کاملاً مطمئن بیان کرد، این است که شارژرهای بی‌سیم در آینده می‌توانند خیلی سریع‌تر از حالت معمولی شارژ شوند. به احتمال زیاد این نمونه را در سال 2021 زیاد خواهیم دید.
 
مطالب مرتبط:

به چه ویژگی‌هایی در خرید موبایل باید توجه کنید
آینده صنعت موبایل چگونه خواهد شد
نقد و بررسی گوشی موبایل Redmi 9

پیام ها و نظرات