سلام دوست من وقت بخیر

بلوتوث مهمترین به روزرسانی خود را در 20 سال گذشته معرفی کرد

بلوتوث مهمترین به روزرسانی خود را در 20 سال گذشته معرفی کرد

>بلوتوث به زودی بزرگترین پیشرفت فناوری خود را در تاریخ 20 ساله خود رونمایی خواهد کرد. گروهی از شرکت ها که استانداردهای بلوتوث را تنظیم می کنند، Bluetooth LE Audio را در نمایشگاه الکترونیکی مصرفی در لاس وگاس معرفی کردند. LE که مخفف عبارت Low Energy یا انرژی کم است، پیشرفتی در فناوری فعلی بلوتوث به حساب می آید که کلاسیک نامیده می شود.

LE چندین ویژگی از جمله کیفیت صدای بالا، امکان انتقال صدا به بخش های مختلف و پیشرفت در سمعک ها را شامل می شود. این تکنولوژی جدید همچنین طول عمر باتری را افزایش می دهد.

بلوتوث LE در مقایسه با حالت کلاسیک و قدیمی، روی سیگنال های صدای جدیدتری عمل می کند. این نسخه جدید همچنین باعث می شود تا LE Audio پشتیبانی از صوت چند جریانی را راه اندازی و اجرا کند. این مساله به چندین کاربر برای شنیدن یک منبع صدا در یک زمان کمک زیادی خواهد کرد. همچنین امکان پخش بلوتوث را برای مکان هایی مانند سالن کنسرت یا خرید برای افراد دارای هدفون به وجود می آورد. این مشابه با ویژگی به اشتراک گذاری موسیقی است که اپل سال گذشته آن را معرفی کرد.

با این به روزرسانی، افراد دارای سمعک پیشرفت هایی را در دستگاه خود مشاهده خواهند کرد که این به دلیل پشتیبانی LE Audio است. این ویژگی باعث می شود تا کیفیت صدای این دستگاه افزایش داشته و از این رو مزیت هایی را برای با مشکلات شنوایی به وجود بیاورد.

البته این شرکت بیان کرده است که نمونه های قدیمی نمی توانند حتی با به روزرسانی نرم افزاری از این ویژگی استفاه کنند. در حقیقت باید از به روزرسانی سخت افزاری استفاده کرد که در آینده جزئیات کامل منتشر خواهد شد.

منبع: cnn

پیام ها و نظرات