سلام دوست من وقت بخیر

کوالکوم چیپست های اسنپدراگون 720G، 662 و 460 را معرفی کرد

کوالکوم چیپست های اسنپدراگون 720G، 662 و 460 را معرفی کرد

>حدود یک ماهی است که اخباری جدیدی از شرکت کوالکوم منتشر شده نشده است. در این مدت زمانی که این شرکت سکوت کرده است، به دنبال این بوده تا روی پردازنده جدیدی کار کند. حالا شاهد معرفی نسخه‌های جدید پردازنده‌های اسنپدراگون 720G، 662 و 460 هستیم که به تازگی توسط کوالکوم معرفی شده است. این پردازنده‌های موبایل برای گوشی‌های میان رده بوده و قابلیت اتصال سریع‌تر به اینترنت نسل 4، بهبود عملکرد بلوتوث 5.1 و پشتیبانی از وای فای 6 را به همراه خواهد داشت.

شاید تعجب کنید که در حال حاضر همه به سمت نسل پنجم اینترنت می‌روند، چرا کوالکوم روی نسل 4 متمرکز شده است؛ اما باید بدانید که هنوز می‌توان پیشرفت‌هایی را در نسل 4 به وجود آورد که خیلی از آن‌ها هنوز ناشناخته هستند. در حال حاضر 5G هنوز به طور گسترده به دلیل آماده نبودن بسیاری از زیرساخت مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

کوالکوم همیشه به دنبال این است تا با ارائه راه‌حل‌هایی، تجربه استفاده از موبایل را بهبود ببخشد. این کمپانی سعی کرده تا با عرضه پردازنده‌های اسنپدراگون، سرعت ارتباط را سریع‌تر کند. همچنین هر سه پردازنده جدید موبایل دارای Qualcomm AI Engine و Qualcomm Sensor Hub هستند. علاوه بر این باعث بهبود عملکرد باتری و همچنین خدمات مبتنی بر عملکرد مکانی کاربر می‌شود.

اسنپدراگون 720G مناسب استفاده برای کاربری بازی و سرگرمی هستند. این چیپست همراه با ویژگی الیت گیمینگ بوده و عملکرد هوشمندی خواهد داشت. به جز یک گیم پلی HDR صاف، می‌توان انتظار ایجاد محیط واقعی در بازی، طیف رنگی پویا و صدای هماهنگ با Qualcomm aptX خواهد داشت.

اسنپدراگون 662 قابلیت‌های هوش مصنوعی و دوربین بهتری را ارائه می‌دهد. این همراه با Qualcomm Spectra 340T خواهد بود. این پردازنده می‌تواند از ترکیب دوربین‌های سه‌گانه همراه با مودم جدید اسنپدراگون X11 پشتیبانی کند. اسنپدراگون 460 هم باعث ایجاد بهبودها همراه با ویژگی‌های جدیدی در گوشی‌هایی با بازارهای گستره خواهد شد. در حقیقت 60 تا 70 درصد عملکرد گوشی را افزایش می‌دهد.

منبع: androidcommunity

اخبار مرتبط:

مهم‌ترین تفاوت بین اینترنت نسل 4 و نسل 5 چیست؟

پیام ها و نظرات