سلام دوست من وقت بخیر

موتورولا در حال بررسی و کار روی نسخه نسل پنجم razr است

موتورولا در حال بررسی و کار روی نسخه نسل پنجم razr است

>razr جدید موتورولا که در سال گذشته روی سرتیتر خبرها قرار گرفت، ساخت یک گوشی تاشو بوده که چهره جدیدی از گوشی 2004 است. در حالی که هنوز پیش فروش این مدل تا فردا شروع نمی‌شود؛ اما شایعات بسیار زیادی در این خصوص آن به گوش می‌رسد.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده در سایت Blog of Mobile چینی، موتورولا روی یک razr با تکنولوژی نسل پنجم کار می‌کند. البته باید گفت که این به معنای سلول رادیویی و آنتن جدید نیست، بلکه شرکت به دنبال این است تا از چیپست های جدیدی استفاده کند. این چیپست احتمالاً یکی از SoCsهای جدید کوالکوم مانند اسنپدراگون 765 خواهد بود؛ چیزی که موتورولا متعهد به استفاده از آن شد. در حقیقت این شرکت متعهد شد تا از اسنپدراگون 865 در گوشی‌های هوشمند در 2020 استفاده کند.

یکی از انتقادات مربوط به razr، مربوط به میان رده بودن آن است. این مدل شامل چیپست اسنپدراگون 710، صفحه نمایش زیرمجموعه فول اچ دی و دوربین تک لنز است. بدیهی است که نقطه فروش آن صفحه OLED تاشو و البته حالت نوستالژیک آن خواهد بود.

بر اساس گزارش‌های به دست آمده، ما razr نسل پنجم را تا پایان امسال در بازار خواهیم دید؛ اما هنوز مشخص نشده است که آیا در خارج از بازار چین عرضه خواهد شد یا خیر.

منبع: neowin
 

پیام ها و نظرات