سلام دوست من وقت بخیر

6 رنگ لباس که بیشترین میزان فروش را دارند

6 رنگ لباس که بیشترین میزان فروش را دارند

>

رنگ سال یک چیز است و رنگ پرفروش چیز دیگر. رنگ سال در نهایت تا آخر همان سال به فروش می‌رود؛ اما رنگی که پرفروش است و همیشه خواهان دارد، هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد. در حقیقت در هر ترکیبی می‌توان نمونه‌ای از آن رنگ را مشاهده کرد. حالا در ادامه قصد داریم تا 6 رنگ لباس پرفروش را به شما معرفی کنیم.
 

6 رنگ لباس پرفروش

قرمز

راسیل هیل و رابرت بالتون در یکی مقاله‌های خود نوشتند که دانشمندان دانشگاه دورهام نتیجه تحقیقی را در خصوص رنگ پوشش لباس منتشر کردند. بر اساس این تحقیق، آن‌ها متوجه شدند که ورزشکارانی با لباس قرمز بیشتر از همه توانستند رقبای خود را شکست دهند. رنگ قرمز همراه با اضطرار، خطر و قدرت است. این رنگ انرژی در خود دارد که با تلقین آن به فرد باعث تقویت ذهنی او در انجام کارها می‌شود. در حقیقت اگر به دنبال این هستید که بتوانید حس قدرت را در خود تجربه کنید، استفاده از رنگ قرمز می‌تواند چنین احساسی را در شما بیشتر زنده کند.

آبی

آبی به معنای آرامش و ثبات است. نگاهی به آسمان آبی شما را چقدر آرام می‌کند؟ از این رنگ برای زمانی که تقاضای آرام شدن مردم را دارند، بیشتر از همه استفاده می‌شود. آبی رنگی است که در برابر قرمز دارد. این رنگ می‌تواند اضطراب و نگرانی شما را کم کند. برای آن‌هایی که در محیط‌های پرتنش زندگی می‌کنند، استفاده از این رنگ می‌تواند در کاهش اضطراب آن‌ها تأثیر بسزایی بگذارد.

سبز

رنگ سبز با طبیعت و در واقع با هر چیزی مطابق با محیط زیست سازگاری دارد. این رنگ برای کسب‌وکارها یا افرادی استفاده می‌شود که بخواهند بدون کمترین کاری، طرف مقابل را به سمت خود جذب کنند. اگر می‌خواهید که همه جذب شما شوند، رنگ سبز بپوشید. البته سبز خاصیت دیگری هم دارد و آن افزایش خلاقیت است. این رنگ می‌تواند روی روحیه تفکر و خلاقیت افراد تأثیر بگذارد و از این رو بهتر از همه توصیه می‌شود.

بنفش

رنگ بنفش با سلطنت، ثروت و قدرت همراه است. جالب است بدانید که زمانی استفاده از رنگ در پوشش ممنوع بود. همچنین در تاریخ، زنان سلطنتی از این رنگ استفاده می‌کردند. پوشیدن لباس‌هایی با رنگ بنفش احساس قدرت و برتری را به افراد می‌دهد. البته بیشترین طرفداران این رنگ بانوان هستند؛ اما مردان قوی هم عاشق استفاده از این رنگ هستند.

مشکی

رنگ مشکی برخلاف تصور عموم که آن را به رنگ غم می‌شناسند، قدرت و لوکس بودن را نشان می‌دهند. نگاهی به تبلیغات و وبسایت های برندهای لوکس بیندازید. همه آن‌ها از پس زمینه مشکی استفاده می‌کنند. همچنین اینکه بعضی محصولات آن‌ها هم مشکی است. رنگ مشکی برای آن‌هایی است که می‌خواهند لوکس بودن را تجربه کنند. البته این رنگ برخلاف رنگ بنفش که بیشتر برای بانوان استفاده می‌شوند، طرفداران بیشتری در آقایان دارند. نگاهی به کت‌وشلوارهای مردان قوی و رئیس‌های شرکت‌های بزرگ بیندازید. همه آن‌ها از لباس مشکی برای پوشیدن استفاده می‌کنند.

نارنجی

کمی شاید تعجب‌آمیز باشد؛ اما واقعیت دارد. این رنگ ترکیبی از قرمز و زرد است. در حقیقت رنگ‌های ترکیبی مانند این همیشه به صورتی هستند که قدرت همه آن‌ها به صورت یکجا در خود نگه می‌دارند. حالا نارنجی چون ترکیبی از رنگ‌های پرقدرت است، برای همین توانسته خود را بین پرفروش‌ها قرار دهد.
 
 

پیام ها و نظرات