سلام دوست من وقت بخیر

Nvidia به دلیل ویروس کرونا در MWC 2020 شرکت نخواهد کرد

Nvidia به دلیل ویروس کرونا در MWC 2020 شرکت نخواهد کرد

>انویدیا به GSMA، برگزارکننده رویداد MWC بارسلونا، اعلام کرده است که امسال به دلیل ترس از شیوع ویروس کرونا در این رویداد شرکت نخواهد کرد. انویدیا آخرین شرکت بعد از ال جی، ZTE و اریکسون اعلام کرد که برنامه حضور خود در این رویداد را کنسل خواهد کرد.

انویدیا در یک بیانیه‌ای در خصوص انصراف خود بیان کرده است:
 
«با توجه به خطرات بهداشت عمومی پیرامون ویروس کرونا، سلامتی کارمندان، مشتریان و دیگر همکاران مهم‌ترین نگرانی ما است. MWC بارسلونا یکی از مهم‌ترین کنفرانس‌های بین‌المللی جهان است. ما مشتاقانه منتظر این بودیم تا بتوانیم فعالیت‌های خود در خصوص تکنولوژی هوش مصنوعی، نسل پنجم اینترنت و vRAN در این رویداد به اشتراک گذاشته و معرفی کنیم. ما به دلیل حضور نداشتن متأسفیم؛ اما معتقدیم که این بهترین تصمیم در حال حاضر است.»

بعد از انصراف اریکسون از شرکت در رویداد، GSMA با صدور بیانیه‌ای اعلام کرده که این اهمیت بزرگی بود که صنعت‌ها در این زمان که 5G در حال آغاز به کار است، چنین تصمیمی گرفته‌اند. GSMA با اینکه قصد دارد تأثیر شیوع این نوع ویروس را نظارت و کنترل کند؛ اما همچنان MWC 2020 از 24 تا 27 فوریه برگزار خواهد شد.

برای کاهش خطرات احتمالی در این رویداد، GSMA در حال تدابیری برای جلوگیری از انتشار این ویروس در محل برگزاری است. از این رو اعلام کرده که اقدامات درمانی گسترده‌ای به همراه پروتکل‌های بهداشتی از طرف وزارت جهانی در این خصوص برنامه‌ریزی و انجام خواهد شد.

منبع: neowin

اخبار مرتبط:
اریکسون به دلیل ترس از ویروس کرونا در MWC 2020 شرکت نخواهد کرد
ال جی و ZTE رویداد MWC را به دلیل ویروس کرونا لغو کردند

پیام ها و نظرات