سلام دوست من وقت بخیر

OnePlus Z از پردازنده اسنپدراگون 765G کوالکوم بهره خواهد برد

OnePlus Z از پردازنده اسنپدراگون 765G کوالکوم بهره خواهد برد

>


OnePlus Z که در اصل دوباره راه‌اندازی شده OnePlus X است که در 2015 عرضه شد، از چیپست اسنپدراگون 765G کوالکوم برای عملیات پردازش خود استفاده خواهد کرد. بر اساس اظهارات یکی از افراد مطلع در خصوص ساختار، مکس جی، شایعه استفاده از پردازنده مدیاتک رد شده است. همچنین اظهار داشته است که بودجه آینده تلفن OnePlus روی SD 765G تنظیم خواهد شد.

اسنپدراگون 765G بهترین انتخاب برای OnePlus Z بوده تااین پرچمدار را به یک مدل گوشی اقتصادی معروف کند. البته چندین مزیت‌های دیگر در استفاده از SD765G وجود دارد؛ برای نمونه، کیفیت اتصال 5G در این پردازنده نسبت به بقیه مدل‌های کوالکوم خیلی بهتر است. همچنین به یک مودم یکپارچه 5G مجهز است؛ امکانی که در اسنپدراگون 865 و 865 پلاس وجود ندارد.

باید گفت که وان پلاس فقط تنها پرچمدار استفاده کننده از این نوع چیپست نیست، بلکه گوگل برای اقتصادی کردن گوشی خود در مدل پیکسل 5 از چیپست 765G استفاده کرده است. حالا جدا از بحث چیپست OnePlus Z به احتمال زیاد دارای صفحه 6.4 اینچ یا 6.5 اینچ AMOLED همراه با حسگر اثرانگشت در زیر آن، پورت نوع C در پایین و بدون جک هدفون است. در حال حاضر این اطلاعات در حد شایعه است و باید تا زمان عرضه آن در ماه جولای منتظر ماند.

منبع: mspoweruser
 

پیام ها و نظرات