سلام دوست من وقت بخیر

POCO X2  هفته بعد عرضه خواهد شد

POCO X2 هفته بعد عرضه خواهد شد

>پس از انتظار یک ساله، حالا تاریخ عرضه دومین سری گوشی POCO اعلام شد. اشتباه نکنید! این POCO F2 نیست، بلکه با نوع X2 خواهد بود. شاید کمی هم تعجب‌آور باشد که ما چیزی به نام POCO X1 نداریم؛ اما به هرحال این مدل به این صورت نامیده شده است.

این اطلاعیه در حساب رسمی توییتر شرکت POCO منتشر شده است و بر اساس آن، POCO X2 هفته بعد عرضه خواهد شد؛ یعنی سه‌شنبه چهارم فوریه 2020.
 

در زمان انتظار عرضه این دستگاه، POCO دو هشتگ به نام #SmoothAF و #POCOX2 ایجاد کرده است. هشتگ اول اشاره به ویژگی گوشی‌هایی با نرخ رفرش بالا دارد. همچنین لینکی قرار داده شده است که شما می‌توانید برای بررسی بودن Smooth AF گوشی خود وارد آن شوید.


 


به محض کلیک روی لینک، شما وارد صفحه‌ای می‌شوید که صورت خودکار نرخ رفرش گوشی شما را پیدا می‌کند. در واقع چیزی شبیه به عکس بالا را در کامپیوتر مشاهده خواهید کرد؛ اما با باز کردن لینک در گوشی، چیزی شبیه به عکس زیر را خواهید دید.
 
 


POCO X2 دارای صفحه نمایش با نرخ رفرش بسیار بالایی است و از آنجا که این تلفن به Redmi K30 تغییر برند داده است، نرخ رفرش 120 هرتز خواهد داشت. همچنین با دوربین اصلی Sony IMX686 (64 مگاپیکسل) خواهد بود و در مجموع از 6 دوربین استفاده خواهد کرد.

در صفحه تیزر محصول همچنین نشان داده شده است که POCO X2 دارای پردازنده اسنپدراگون در داخل، مابع خنک‌کننده و قابلیت شارژ سریع است. عکس پایین (کف) دوربین تائید کرده است که این گوشی به Redmi K30 تغییر برند داده است.

 
 

زمان رویداد عرضه ساعت 12 ظهر تاریخ چهارم فوریه خواهد بود؛ اما هنوز هیچ اطلاعاتی در خصوص محل برگزاری منتشر نشده است.

منبع: gizmochina

پیام ها و نظرات