سلام دوست من وقت بخیر

TM 752 Gaming Mouse، ارزان مناسب با بک لایت زیبا

TM 752 Gaming Mouse، ارزان مناسب با بک لایت زیبا

>

در نانو کامپ هدف، تامین نیاز هر گیمر و حرفه‌ای، با هر سلیقه و هر بودجه‌ای است. شرکت تسکو نیز همچین ایدئولوژی را دنبال می‌کند و به همین دلیل ماوس‌های گیمینگ را از هر رده و با قیمت‌های مختلف، به بازار داغ ابزار گیمینگ در ایران، معرفی می‌کند. مدل اپتیکال  “TM 752” نیز یکی از این ماوس‌ها است که با قیمت بسیار پایین، ویژگی‌های کافی برای تبدیل به یک ابزار گیمینگ را دارد.
طراحی و بدنه
شرکت تسکو برای طراحی ظاهر این ماوس، سنگ تمام گذاشته و با لبه‌های کلیک موج دار و گریپ‌های بزرگ، آن را مشابه طراحی شرکت‌های گیمینگ بزرگ ساخته است. ماوس  “TM 752”، 134 میلیمتر طول دارد و 84.4 میلیمتر عرض که فراتر از ابعاد استاندارد نیستند. 
اگر از روبرو به این ماوس نگاه کنید، متوجه قوس آن از سمت کلیک راست به کلیک چپ می‌شوید که با این وجود باز هم بدنه‌ای ارگونومیک دارد. اما با این قوس راست دست‌ها، راحت تر کنار خواهند آمد و تسلط بیشتری به آن‌ها می‌دهد.
ماوس گیمینگ “TM 752” شرکت تسکو، ارتفاع زیادی از سطح ندارد و در نتیجه زاویه مچ شدیدی با آن درست نمی‌کند و افرادی که برای کنترل ماوس‌ها، از نوک انگشتان استفاده می‌کنند (به کمک گریپ‌های صحیح)، به راحتی بر روی آن مسلط می‌گردند. وزن این مدل نیز به 139 گرم می‌رسد که به آن نمی‌توان سبک گفت و اگر شما از دسته گیمرهایی هستید که از بازو خود و کل پد، برای جابجایی ماوس استفاده می‌کنید، پدهای گیمینگ “Speed” یا سرعت جواب بهتری به نیاز شما خواهند داد.
در نحوه تکان دادن ماوس (حرکت)، دو سبک از حرفه‌ای‌ها وجود دارند :
• دسته اول که با حرکت بازو اقدام به جابجایی ماوس خود می‌کنند و با مچ دست، حرکت‌های دقیق و ریز مانند نشانه گیری یا انتخاب جداگانه چندین کاراکتر را انجام می‌دهند. 
• دسته دوم حرفه‌ای‌هایی هستند که بیشتر از حرکت مچ دست استفاده می‌کنند و زیاد بازوی خود را جابجا نمی‌کنند.
در نحوه کنترل و نشستن ماوس زیر دست نیز (دقت)، دو سبک از حرفه‌ای‌ها وجود دارند :
• دسته اول بیشتر از نوک انگشتان خود برای کنترل کردن ماوس و حرکت آن، استفاده می‌کنند و دست آن‌ها کامل بر روی ماوس قرار نمی‌گیرد.
• دسته دوم دست خود را کامل بر روی ماوس قرار می‌دهند و کف دست بیشتر نقش هدایت کننده دارد و ماوس به وسیله آن‌ کنترل می‌شود.
رنگ تمام بدنه پلاستیکی (با جنس نوبوک برای جلوگیری از لغزش) مشکی است و در زیر طراحی مشبک آن و لوگوی اژدها در پایین ماوس، “LED” وجود دارند که وظیفه پخش نور "بک لایت" در هفت رنگ را انجام می‌دهند و در هنگام اتصال به کامپیوتر شخصی شما، به صورت دوره‌ای، این رنگ‌ها عوض می‌شوند و نمایشی لذت بخش برپا می‌کنند. البته بر روی شیارها گریپ سمت راست و نوار مات گریپ سمت چپ نیز "بک لایت‌هایی" نبض خواهند زد و شاید هیچ نقطه از ماوس گیمینگ “TM 752”، بدون نور باقی نماند.
سیم 1.5 متری “TM 752” آبی رنگ و از جنس کتان است که مقاومت آن را بسیار زیاد می‌کند و از خرده شدن و پوسیده‌ شدن آن جلوگیری می‌کند و به علاوه قابلیت "ضد نویز" بودن نیز، برای انتقال سریع تر و بهتر داده‌ها و اطلاعات به کامپیوترها کمک می‌کند.
کلیدها
به مانند ماوس‌های گیمینگ استاندارد همه برندها، در “TM 752” شرکت تسکو نیز از شش کلید استفاده شده است. دو کلیک چپ و راست، دو کلید بالای گریپ سمت چپ، غلتک و کلید تنظیم حساسیت یا “DPI” در زیر آن، این مجموعه شش عددی را تشکیل می‌دهند.
سنسور و حساسیت 
چهار حالت حساسیت برای آن تعریف شده (800، 1600، 2400،3200) که به کمک کلید پیش فرض، امکان تغییر حساسیت این ماوس (تیراندازی ساده به تک تیراندازی) در بازی‌های FPS یا اول شخص وجود دارد و در هر سبک بازی دیگری نیز از این گزینه با توجه به پیش فرض‌های خود، می‌توانید استفاده کنید.


لینک محصول 

تاریخ انتشار 1396/11/7
زمان انتشار -:-
منبع نانوکامپ

پیام ها و نظرات