سلام دوست من وقت بخیر

TM 760 ربات کوچک برای دست‌های شما

TM 760 ربات کوچک برای دست‌های شما

>در نانو کامپ، هدف تامین نیاز هر گیمر و حرفه‌ای، با هر سلیقه و هر بودجه‌ای است. ایدئولوژی شرکت تسکو نیز همین است و به همین دلیل ماوس‌های گیمینگ را از هر رده و با قیمت‌های مختلف، به بازار داغ ابزار گیمینگ در ایران، معرفی می‌کند. 
در رده‌های پایین تر به معرفی یکی دیگر از ابزارهای کوچک اما پر قدرت شرکت تسکو به نام “TM 760 Gaming Mouse“ می‌رویم با قیمت مناسب اما طراحی بسیار زیبا و به اصطلاح گیمینگ، تجربه لذت بخشی از یک ماوس گیمینگ است. 
طراحی و بدنه
در اولین نگاه به این ماوس، این احتمال را دادیم که یکی از ربات‌های کوچک فرار کرده از فیلم‌های علمی تخیلی باشد. شاید فکر کنید که “TM 760” از جمع کردن و چسباندن خرده‌های باقی مانده چند ماوس شکسته، ساخته شده باشد. اما نگران نباشید، طراحی خاص و کم نظیر شرکت تسکو هیچ نقصی ندارد. این مدل 126 میلیمتر طول و 78 میلیمتر عرض دارد که تا این جا به نظر معمولی (در ابعاد) می‌رسد اما ارتفاع آن از سطح تقریباً 40 میلیمتر می‌شود و در این لحظه توجه حرفه‌ای‌ها را به خود جلب می‌کند. از آن جا که قوس بسیار عجیبی در بدنه دیده نشد، با این ارتفاع و طراحی ارگونومیک استاندارد، انتظار ما قرار گرفتن بیشتر ماوس در کف دست است ؛ یعنی اگر شما ماوس گیمینگ خود را با نوک انگشتان بیشتر کنترل می‌کنید و کف دست شما نقش کمتری دارد شاید کمی برای شما زمان برده تا به آن عادت کنید و حالت دست خود بر روی آن را پیدا کنید. 
از زاویه بالا، گریپ‌های برجسته دو طرف، از کناره‌های “TM 760” بیرون زده‌اند تا فضای کافی برای چسبیدن انگشتان و تسلط آن‌ها به وجود بیاید اما خبری از روکش مخصوص پلاستیکی بر روی آن‌ها نیست و جای آن‌ها را ترکیب پلاستیک و آهن گرفته که کمی خاص به نظر می‌رسد.
اما اگر بخواهیم مشخص کنیم که چه سبک گیمرها و حرفه‌ای‌هایی با این ماوس راحت تر هستند، ابتدا باید نکات زیر را یادآوری کنیم :
در نحوه تکان دادن ماوس (حرکت)، دو سبک از حرفه‌ای‌ها وجود دارند :
• دسته اول که با حرکت بازو اقدام به جابجایی ماوس خود می‌کنند و با مچ دست، حرکت‌های دقیق و ریز مانند نشانه گیری یا انتخاب جداگانه چندین کاراکتر را انجام می‌دهند.
• دسته دوم حرفه‌ای‌هایی هستند که از حرکت فقط مچ دست استفاده می‌کنند و زیاد بازوی خود را جابجا نمی‌کنند.
در نحوه کنترل و نشستن ماوس گیمینگ زیر دست نیز (دقت)، دو سبک از حرفه‌ای‌ها وجود دارند :
• دسته اول از نوک انگشتان خود برای کنترل کردن ماوس و حرکت آن، استفاده می‌کنند و کف دست کامل بر روی ماوس قرار نمی‌گیرد.
• دسته دوم دست خود را کامل بر روی ماوس قرار می‌دهند و کف دست بیشتر نقش هدایت کننده دارد و ماوس به وسیله آن‌ کنترل می‌شود.
و با در نظر گرفتن این موارد و گریپ خاص این ماوس گیمینگ که کنترل آن را پایین می‌آورند و وزن زیاد آن، ما “TM 760” را با ماوس پد‌های گیمینگ کنترل “Control” بیشتر توصیه می‌کنیم. اما اگر سوال بیشتری در این زمینه داشتید، حتما با ما در میان بگذارید تا در انتخاب بهترین ترکیب ماوس و پد گیمینگ، به شما کمک کنیم.
کلیدها
به مانند ماوس‌های گیمینگ استاندارد همه برندها، در “TM 760” شرکت تسکو نیز از شش کلید استفاده شده است. دو کلیک چپ و راست، دو کلید بالای گریپ سمت چپ، غلتک و کلید تنظیم حساسیت یا “DPI” در زیر آن، این مجموعه شش کلیدی را تشکیل می‌دهند. شرکت تسکو برای هر چه بهتر کردن این مدل و طولانی کردن عمر آن، طول عمر کلید‌ها را در کاتالوگ ده میلیون ضربه اعلام کرده که رقم بسیار خوشحال کننده‌ای و بالایی است.
سیم 1.5 متری “TM 760” با طرح مشبک قرمز/مشکی، از جنس کتان و پورت آن “USB” است که مقاومت آن را بسیار زیاد می‌کند و از خرده و پوسیده‌ شدن آن جلوگیری می‌کندو به علاوه قابلیت "ضد نویز" بودن نیز، برای انتقال سریع تر و بهتر داده‌ها و طلاعات به کامپیوترها کمک می‌کند.

حساسیت
گستره حساسیت “DPI” این ماوس گیمینگ شرکت تسکو، 1000 تا 1600 است که به کمک کلید پیش فرض، امکان تغییر حساسیت این ماوس در حالت تیراندازی ساده یا تک تیراندازی در بازی‌های FPS یا اول شخص وجود دارد و شما می‌توانید در هر سبک بازی دیگر، از این قابلیت با توجه به پیش فرض‌های خود، استفاده کنید.

لینک محصول 

محصولات مشابه 

محصولات مشابه 

محصولات مشابه 


 

تاریخ انتشار 1396/11/7
زمان انتشار -:-
منبع نانو کامپ

پیام ها و نظرات