سلام دوست من وقت بخیر

مشخصات
ابعاد -
وزن 315گرم
شامل شامل یک عدد کفگیر یک عدد چنگال یک عدد قاشق آشپزی و یک عدد پایه نگهدارنده چوب بامبو
جنس بدنه چوب بامبو
قابل شستشو
پايه
سایر ویژگی ها سرویس کفگیرملاقه 4پارچه کوتاه چوب چینی
ضمانت
لینک سازنده محصول -

معرفی برند مای کیچن(Mykitchen)

برند مای کیچن با بررسی و مطالعه در زمینه ی سلایق و نیازهای خانواده های ایرانی و فرهنگ لیست جهیزیه و جهیزیه ، اقدام به بومی سازی کالاهای خود نموده که این امر منجر به خلق مجموعه ای خاص و بی همتا در صنعت سرویس آشپزخانه گردید . مای کیچن با شعار سادگی و ماندگاری ، جایگاه کنونی خود را میان دیگر برندها تثبیت کرده و همچنین با نوآوری و خلاقیت در خلق آشپزخانه ی ایرانی پیشرو می باشد .

معرفی چوب بامبو و سرويس 4 پارچه کفگير و ملاقه مای کيچن دسته چینی

ابتدا گیاه بامبو را  معرفی می کنیم که نسبت به علت رشد چشمگیر ظروف بامبو در سرویس های آشپزخانه اطالاعات لازم را داشته باشند که جهیزیه ی خود را با خریدن ظروف بامبو در سرویس آشپزخانه تکمیل کنند.گیاه بامبو یا خیزران ، علوفه ای زیبا ، خودرو و سریع الرشد است.چوب آن در عین سبکی مقاومت و استحکام بالایی دارد.به علت تجدیدپذیری بالا جایگزین مناسبی برای چوب درختان جنگلی است.عروس خانم ها بدانید که بامبو روزی یک متر رشد می کند ! جالب است نه ؟ پس با خیال راحت ، بدون نگرانی برای محیط زیست می توانید کل سرویس جهیزیه تان را از ظروف بامبو تهیه کنید.
 از دیگر مزایای ظروف بامبوی آشپزخانه این است که با دوام است.یعنی با استفاده از ظروف بامبو دیگر نگران شکستن ظروف جهیزیه تان نباشید.ظروف بامبو اگر بیفتند نمی شکنند ،رطوبت را به خود جذب نمی کنند یعنی پوسته پوسته نمی شوند.ست بامبوی موجود در سرویس جهیزیه ی آشپزخانه ی هر عروسی کاملا مقاوم به حرارت و ذوب نمی شوند ، آنتی باکتریال بوده و هیچ گونه مواد شیمیایی از خود متساعد نمی کند.
ظروف بامبو یک محصول ارگانیک هستند ، پس به عروس خانم هایی که به طبیعت علاقه دارند توصیه می کنم این ظروف را در ست آشپزخانه ی سرویس جهیزیه خود داشته باشند تا همیشه با طبیعت در تماس باشند.توجه داشته باشید ظروف بامبو علاوه بر مزایای فراوان قابل شستشو نیز می باشند. 

سرويس 4 پارچه کفگير و ملاقه مای کيچن M1007

سرویس کفگیر و ملاقه

کالاهای پیشنهادی