سلام دوست من وقت بخیر

مشخصات فنی
نوع اجاق صفحه‌ای
تعداد شعله 5 عدد
در پوش شیشه نشکن
فندک
فر
ظرفیت فر
ترموکوبل
جوجه گردان
زمان سنج
پایه قابل تنظیم
ویژگی ها دارای شعله پلوپز در وسط
سایر مشخصات
ابعاد طول 90 سانتیمتر و عرض 52 سانتیمتر
وزن -
گارانتی دارد
لینک سازنده محصول -

اجاق گاز
آشپزخانه بدون اجاق گاز معنا و مفهومی ندارد. اجاق گاز مهم ترین وسیله در آشپزخانه به شمار می‌آید و باید بیش از بقیه وسایل در انتخاب آن دقت داشته باشید تا مطابق شرایط آشپزخانه مناسب‌ترین را انتخاب کنید. اجاق گاز یکی از وسایل ضروری در خانه است که امروزه با پیشرفت تکنولوژی با نمونه‌های مدرن آن مواجه می‌گردیم. به علت استفاده روزانه و زیاد از اجاق گاز، این وسیله باید به دقت انتخاب گردد و دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی باشد. در انتخاب اجاق گاز علاوه بر کیفیت، بودجه، فضا و ترجیحات شخصی شما تا حد زیادی تاثیرگذار خواهد بود.
اجاق گاز صفحه‌ای
اجاق گاز توکار امروزه با توجه به کابینت و سایر لوازم آشپزخانه و همچنین توجه به هماهنگی و زیبایی بیشتر، مورد توجه ویژه‌ای قرار گرفته است. اجاق گازهای موجود در بازار از نظر تنوع به دو دسته اجاق گاز مبله و اجاق گاز توکار تقسیم می‌گردند. اجاق گازها از اصلی ترین و مهمترین اجزا یک آشپزخانه هستند، هر روز با پیشرفت تکنولوژی شاهد اشکال مختلفی از انواع لوازم خانگی از جمله اجاق گازهای صفحه‌ای هستیم تا جاییکه فرم و شکل اجاق گازهای امروزی از فرم مستطیل همیشگی خارج شده و به سمت اشکال هندسی چند ضلعی و حتی دایره و نیم دایره رفته است. اجاق گازهای مدرن امروزی اغلب بنام اجاق گازهای صفحه‌ای یا توکار معروفند و در اشکال و طرحهای متنوع و متریال مختلف در بازار دیده می‌گردند.
توصیه‌های ایمنی
هرگز از رگلاتور غیر استاندارد و فشار قوی برای نصب اجاق گاز استفاده ننمایید. برای جلوگیری ازنفوذ مایعات به داخل کابینت از نوار چسب مخصوص سیلیکونی استفاده گردد. اجاق گاز باید در محلی نصب گردد که تهویه مناسب داشته باشد و از نصب آن در مجاورت باد و پنجره باز پرهیز گردد. اجاق گازهای مجهز به فندک و ترموکوپل ایمنی بیشتری دارند. ترموکوپل به محض خاموش گردیدن شعله به هر دلیل، جریان گاز را قطع می‌کند.
ویژگیهای اجاق گاز صفحه‌ای سینجر SDG 520D
  1. دارای 5 شعله است
  2. به کارگیری نسل جدید سرشعله ها با قدرت حرارتی بالا
  3. دارای طول 90 سانتیمتر و‌عرض 52 سانتیمتر است.
  4. شبکه چدنی داکتل است و به دلیل استفاده از مواد با کیفیت و تکنولوژی روز دنیا در تولید آن، ظاهری بسیار زیبا پیدا کرده و در بازار به عنوان یک جنس با کیفیت به خریداران معرفی میشود.
  5. دارای سطح انرژی A دارد.
  6. شعله پلوپز در وسط قرار دارد.
  7. ایمن در برابر ضربه و حرارت است و فندک اتوماتیک و ترموکوپل (سیستم ایمنی شعله) دارد.
  8. یک تکه بودن صفحه زیرین اجاق گازهای صفحه‌ای

اجاق گاز صفحه‌ای سینجر SDG 520D

اجاق گاز

کالاهای پیشنهادی