سلام دوست من وقت بخیر

بازی FiFA 20

مناسب برای XBOX ONE

کالا موجود نیست

590,000 تومان

مشخصات
مرجع صادر کننده بنیاد ملی بازی های رایانه ای
سازگار با xbox one
مناسب برای رده سنی بزرگتر از 3 سال
تعداد دیسک 1 عدد
نوع دیسک Blu-Ray
ریجن all

معرفی محصول:
از تغیرات صورت گرفته در نسخه جدید بازی فیفا می توان به بهبود سیستم دریبلینگ، بهبود فیزیک توپ، بهبود سیستم شوت‌زنی مخصوصا شوت‌های خارج از محوطه‌ی جریمه، بهبود نبردهای یک‌دربرابر یک و پیشرفت هوش‌مصنوعی بازیکنان اشاره کرد که این نسخه از بازی FIfa را بسیار جذاب کرده است.فیفا هرساله با بهبود سیستم خود مخاطبان را شگفت زده میکند که در این بین می توان به سیستم جدید ضربات کاشته مانند پنالتی و یا ضربات ایستگاهی اشاره کرد. این طور که به‌نظر می‌رسد الکترونیک آرتز دوباره سراغ سیستم کلاسیک پنالتی‌زنی که قبلا در بازی‌هایی همچون فیفا ۱۵ یا فیفا ۱۴ شاهد آن بوده ایم رفته و یک روش جدید را برای ضربات ایستگاهی بوجود آورده است است.
بازی های فوتبالی طرفداران زیادی دارند، بنابراین زمانی که نسخه های جدید بازی Fifa وارد بازار میشود، افراد زیادی بازی را خریداری می کنند و از تجربه شان می نویسند. طرفداران و منتقدان نسبت به FIFA 20 نظرات مختلفی داشتند. برخی معتقدند که این نسخه تغییر زیادی نسبت به Fifa 19 نداشته است، و افراد دیگری نیز با لذت از تجربه این بازی یاد کرده اند. یکی از بخش های جذاب FIFA 20، بخش فوتبال خیابانی است. شما در این بخش کاملا به دلخواه خودتان در مکان های مختلف بازی می کنید.
در این بازی ها، دختر و پسر در کنار یکدیگر بازی می کنند. شخصی سازی بازیکن ها در این بخش به خوبی انجام شده است و مکان ها نیز زیبایی خاص خودشان را دارند. به علاوه تکنیک های بخش Volta یا همان بخش فوتبال خیابانی نیز با بخش های دیگر متفاوت است.
بخش های  Career Mode  و FIFA ULTIMATE  نیز طرفداران و منتقدین مخصوص به خودش را دارد. در بخش Career Mode برای اولین بار می توانید یک بازیکن زن پرورش دهید و حالت FUT نیز تغییراتی نسبت به نسخه قبلی نداشته است. در بعضی از  قسمت های بازی، شاهد هوش مصنوعی ضعیف مدافعان هستیم.
مثلا در جایی که مدافع باید توپ را از دروازه دور کند، هیچ کاری انجام نمی دهد. دروازه بان ها نیز گاهی اوقات اعصاب خردکن می شوند و با خروج های ناگهانی از دروازه باعث گل خوردن تیم می شوند.
در کل بازی FIFA 20 با وجود ایراداتی که دارد باز هم میتواند برای طرفداران اش لذت بخش باشد. ممکن است بعد از خرید بازی نتوانید باگ ها را تحمل کنید و بازی را کنار بگذارید، یا از بخش های اضافه شده و فوتبال خیابانی لذت ببرید.

بازی FiFA 20

بازی های کنسول

کالاهای پیشنهادی