سلام دوست من وقت بخیر

عنوان تابلو آبی بیکران
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر ترکیب مواد
ابعاد تابلو 50×50 و با قطر 5 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری

تابلو نقاشی خط آبی بی کران
تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که رنگ ها میتوانند اثرات متفاوتی روی ذهن انسان و روی طبیعت و حتی وضعیت روحی ما بگذارند. بله حتی یک حرف هم می‌تواند  با کوچک بودنش سال‌ها برای ما تازگی داشته باشد و در دل ما نقش ببندد و روی ما تاثیر مثبت بذارد.

بومی که انتخاب کردم کوچک است؛ اما ویژگی‌های منحصر به فردی دارد. به دلیل تاثیرات مثبتی که بر روی حس درونی مخاطب می‌گذارد. باعث بهره‌برداری بهتر روح و جسم در انسان می‌گردد.

هنرمند استاد مرتضی علیپور کوثری نام این اثر را آبی بی کران نهاده است. به دلیل اینکه همانند دریا که هر چه نظاره گر آنی هیچ گاه برایمان تکراری و تمام شدنی نیست. درزمینه کار رنگ آبی را انتخاب نموده است. به دلیل اینکه سرشار از آرامش شکیبایی و یک دلی بودن است، دیواره های تابلو را با رنگ سفید و با قلم  سیاه مشق کار نموده و در وصف این اثر هنرمند می‌گوید، چه زیبا گفتند که عشق نه آغاز است و نه پایان همانند تجسم دریا.

 سبک تابلو پست مدرن است. به دلیل برجستگی از جذابیتی خاصی برخوردار شده و یک کهنگی عجیبی به کار بخشیده که گویی یک قرن از خلق این اثر می‌گذرد.

این تابلو برای سلیقه‌های مختلف و تمام سنین پیشنهاد می‌شود و منتقل کننده آرامش است. پیشنهاد می‌شود این تابلو در کنار رنگ های گرم استفاده شود؛ مانند یک رومیزی و یا یک گلدان در کنار این تابلو زیباییش دو چندان خواهد شد.

ویژگی‌های این اثر

ابعاد این تابلو  روی بوم 50 ×50 و قطر آن 5 سانتیمتر و قاب شده از جنس (پی وی سی) و قابل تعویض اس. همچنین  قابل شستشو به دلیل استفاده از فیکساتور است. این تابلو فضا گیر نیست و  روی دیوارقابلیت نصب دارد.   

تمامی آثار استاد مرتضی علیپور دارای امضاء و اورجینال است و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

تابلو نقاشی خط آبی بیکران کد 140

تابلو نقاشی خط

کالاهای پیشنهادی