سلام دوست من وقت بخیر

عنوان تابلو بی‌قرار
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر ترکیب مواد
ابعاد تابلو 50×50 و با قطر 5 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری

تابلو نقاشی خط بی‌قرار
ایجاد آثار هنرهای تجسمی و درست کردن آن‌ها نیاز به یک شناخت اولیه از اصول و مبانی این هنر دارد. به همین دلیل این مبانی را می‌توان به الفبا و قواعد درک زبان در هنرهای تجسمی و بصری تعبیر کرد. آشنا شدن با مبانی هنرهای تجسمی می‌تواند تا حد زیادی در درک کردن جهان بصری مؤثر باشد.
آنچه در روزگار ما در قالب هنرهای تجسمی جای می‌گیرد، عبارت است از: عکاسی، گرافیک، نقاشی، طراحی و مجسمه‌سازی. به طور کلی می‌توان گفت همه هنرهایی که به صورت بصری ارائه یا دیده می‌شوند و با تصاویر همراه هستند، اصول و مبانی مشترک دارند. عناصر کیفیت نیروهای بصری در هنرهای تجسمی به دو بخش تقسیم می‌شوند که در بخش اول به طور فیزیکی و ملموس سروکار داریم مانند نقطه، خط، سطح، رنگ، شکل، بافت، اندازه و تیرگی و روشنی و بخش دوم کیفیت خاص بصری است که بیشتر حاصل تجربه و ممارست هنرمند در به کار بردن عناصر بصری خواهد بود. این‌ها مانند تعادل، تناسب، هماهنگی و کنتراست بوده که به نیروهای بصری یک اثر تجسمی استحکام می‌بخشند.
نام این اثر را هنرمند گرامی استاد مرتضی علی پور کوثری بی‌قرار نامیده است که سبک آن پست مدرن بوده و از ترکیب مواد استفاده شده و رنگ‌های گرم و طلایی و اجرای آن به صورت فرم و برجسته‌کار شده است. شعر این اثر (چرا رفتی چرا من بی‌قرارم – به سر سودای آغوش تو دارم) با استفاده از مبانی هنرهای تجسمی و رنگ‌های شادی‌آور ایجاد شده است.
ابعاد این تابلو بر روی بوم 50×50 و با قطر 5 سانتیمتر است. قاب این اثر از جنس (پسی وی سی) و قابل تعویض بوده و به دلیل استفاده از فیکساتور، امکان تمیز نمودن تابلو فراهم شده است. این اثر را همه گروه‌های سنی برای ایجاد فضاهای شاد می‌توانند در تمامی نقاط خانه خود برای تغییر فضا استفاده کنند.
 
تمامی آثار استاد علی پور دارای امضاء و اورجینال بوده و کپی‌برداری از آن ممنوع است.

 

تابلو نقاشی خط بی‌قرار کد 110

تابلو نقاشی خط

کالاهای پیشنهادی