» صفحه اول » تابلو نقاشی خط » تابلو نقاشی خط بی‌همگان کد 116


تابلو نقاشی خط بی‌همگان کد 116

انتقال احساس دورهمی و شور و نشاط


1,600,000 تومان

کالا موجود است


آخرین تاریخ بروز رسانی  1398/11/12  1:14:46 PM

تابلو نقاشی خط بی‌همگان تابلو نقاشی تابلو بی‌همگان تابلو نقاشی خط تابلو مرتضی علیپور خرید تابلو نقاشی خرید اینترنتی تابلو نقاشی خرید آنلاین تابلو نقاشی قیمت تابلو نقاشی خط اثر استاد علیپور
عنوان تابلو بی‌همگان
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر ترکیب مواد
ابعاد تابلو 80×100 و با قطر 5 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری
تابلونقاشی خط بی همگان
امروزه اهمیت طراحی مناسب و اثر گذار در فضای داخلی و محیط کار به لحاظ معیارهای روان شناسی و به جهت افزایش بهره‌وری در ایجاد آرامش، امری ضروری است. محیط اداری یکی از مکان هایی است که افراد نیمی از زندگی خود را در آن می‌گذرانند. طراحی محیط کار و دکوراسیون اداری تاثیر زیادی بر رضایتمندی پرسنل و کارکنان یک اداره دارد که به طبع رضایتمندی موجب انجام هر چه بهتر امور و وظایف می‌گردد . این کار باعث می شود تا راندمان کار را افزایش داده و نتایج مطلوب تری را نیز نصیب سازمان می‌کند.
انتخاب رنگ تاثیر زیادی در ساختار کلی محیط کار دارد. رنگ های شاد و ارزنده بیانگر فعال بودن محیط کار و پرسنل است. در واقع رنگ های مناسب و الهام بخش گویای فعالیت کاری سازمان است و نشان می‌دهد که شرکت شما یک اداره سر زنده و پویاست. در طراحی این اثر سعی شده تا همین زنده بودن در محیط کار را زنده کند.
نام این اثر را هنرمند عزیزمان مرتضی علیپور کوثری بی همگان نامیده است و شعر زیبای بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی‌شود را از مولوی خطاطی نموده است. با چیدمان حروف روی هم سیاه مشقی زیبا خلق نموده که برای هر بیننده‌ای دیدن آن لذت بخش است. 

اگر به زمینه کار دقت کنید دارای بافت برجسته است که با رنگ های گرم استفاده شده این تابلو متناسب است. از این رو برای هر محیطی حس و حال دورهمی بودن و شور نشاط را ایجاد می‌نماید. این تابلو سخن از این دارد که همیشه شعر ماندگار، رنگ ماندگار و احساس ماندگار است.

ویژگی‌های این اثر

ابعاد این تابلو بر روی بوم 80×100 و قطر 5 سانتیمتر قاب شده است. از جنس پی وی سی و قابل تعویض است. به دلیل استفاده از فیکساتور (کلییر) توانسته این اماکان را فراهم سازد که تابلو قابل شستشو باشد. همچنین این اثر برای فضاهای بزرگ مناسب تر است.
تمامی آثار استاد مرتضی علیپور دارای امضاء و اورجینال است و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
text

Write Your Review