» صفحه اول » تابلو نقاشی خط » تابلو نقاشی خط تک ستاره کد 146


فروش ویژه

تابلو نقاشی خط تک ستاره کد 146

حس و حال صمیمانه و اثر گذار


1,500,000 تومان   1,250,000 تومان

کالا موجود است


آخرین تاریخ بروز رسانی  1398/11/12  1:14:46 PM

تابلو نقاشی خط تک ستاره کد 146 تابلو نقاشی خط تک ستاره تابلو نقاشی تابلو تک ستاره تابلو نقاشی خط تابلو مرتضی علیپور خرید تابلو نقاشی خرید اینترنتی تابلو نقاشی خرید آنلاین تابلو نقاشی قیمت تابلو نقاشی خط اثر استاد علیپور
عنوان تابلو تک ستاره
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر ترکیب مواد
ابعاد تابلو 70×100 و با قطر 5 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری
تابلو نقاشیخط تک ستاره
 صنایع دستی با آن رشته از صنایع اطلاق می‌شود که تمام یا قسمتی از مراحل ساخت فرآورده های آن با دست انجام گرفته و در چهارچوب فرهنگ و بینش فلسفی. ذوق و هنر انسان‌های هر منطقه ساخته و پرداخته می‌شود. مجموعه‌ای از هنر و صنعت که به طور عمده با استفاده از مواد اولیه بومی و انجام قسمتی از مراحل اساسی تولید به کمک دست و ابزار دستی موجب تهیه و ساخت محصولاتی میشود. در هر واحد آن ذوق هنری و خلاقیت فکری صنعتگر سازنده به نحوی تجلی یافته و همین عامل وجه تمایز اصلی این گونه محصولات از مصنوعات مشابه ماشینی و کارخانه‌ای است.
یکی از شاخه های صنایع دستی هنر خوشنویسی است. خوشنویسی یا خطاطی به معنی زیبا نویسی یا نوشتن همراه با خلق زیبایی است و فردی که این فرایند توسط او انجام می‌گیرد، خوشنویس نام دارد؛ به ویژه زمانی که خوشنویسی حرفه شخص باشد. هنرمند می‌گوید با این تابلو ما را به آسمان به اوج آرامش شبانه و سکوت خلوتش می برد.

استاد مرتضی علیپور کوثری نام این تابلو زیبا را تک ستاره نامیده دلیل انتخاب این نام ویژگی‌های این تابلو است. رنگ سورمه‌ای حس متحیر کننده و به نوعی حس اعتماد به نفس به مخاطب منتقل می‌کند.

سبک این تابلو ترکیب مواد و پست مدرن است برجستگی و هشت ضلعی بودن اثر نوعی شکوه و جلال و عظمت به کار بخشیده که با هر بار نگاه کردن این انرژی به انسان منتقل می گردد.

ویژگی‌های این اثر

ابعاد این تابلو  روی بوم 70×100 و قطر 5 سانتیمتر  و قاب شده از جنس پی وی سی و قابل تعویض است. اگر به دنبال ایجاد کردن یک فضای صمیمانه و بی نهایت مثبت گرا و اثرگذار هستید، این تابلو پیشنهاد خوبی است.

تمامی آثار استاد مرتضی علیپور دارای امضاء و اورجینال است و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
text

Write Your Review