سلام دوست من وقت بخیر

تابلو نقاشی خط خورشید فلک کد 135

انتقال انرژی مثبت و مثبت‌گرا

کالا موجود است

1,650,000 تومان   1,250,000 تومان

عنوان تابلو خورشید فلک
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر اکرولیک
ابعاد تابلو 80×100 و با قطر 5 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری

تابلو نقاشی خط خورشید فلک
نقاشی خط شیوه‌ای است در نقاشی مدرن و خوشنویسی معاصر ایرانی. گروهی نقاشی خط را نوعی خوشنویسی می‌دانند که در اجرای آن از تکنیک‌های نقاشی و طراحی استفاده می‌شود.
پدید آورندگان نقاشی خط بر این باورند که می‌توان با استفاده از دانش بصری و شناخت ویژگی‌های دیداری و تصویری انواع خوشنویسی و با بهره‌گیری در خواص رنگ ها، آثاری پدید آورند که بتوانند انتقال احساسات و اندیشه‌های گوناگون را در هر کجای جهان را ممکن سازند. رنگ ها جزء لازمی از زندگی ما را تشکیل می‌دهند و نیروی رنگ‌ها مصداق روح زندگی بر روی کره زمین هستند.

از آشکارترین تلاش های انسانی ایجاد فضایی مثبت گونه است که منجر به شادی در زندگی شود و این خود به برقرای رابطه‌ای مستحکم منجر خواهد شد. وقتی این اثر را مشاهده می‌کنید ناخودآگاه مجذوب شکل و رنگ و شعر آن خواهد شد و معنا و مفهومی که هنرمند قصد بیان آن را داشته درک خواهید کرد. نوعی حس مثبت گرا که مملو از موفقیت خواهد بود، به مخاطب انتقال خواهد داد.

نام این اثر را استاد مرتضی علیپور کوثری خورشید فلک نامیده است و شعر آن «گرچه خورشید فلک چشم و چراغ عالم است» بوده که از حافظ است. این شعر زبیا به صورت سیاه مشق در قسمت هایی از دایره که نماد خورشید را داشته  تکرار نموده و با رنگ طلایی که مظهر شکوه و عظمت است به کار خود جلا بخشیده. اگر به دنبال دریافت انرژی مثبت هستید این تابلو بی‌تردید این احساس را به شما هدیه خواهد داد.

ویژگی‌های این اثر

ابعاد این اثر روی بوم 80×100 و قطر 5 سانتیمتر است و قاب شده از جنس (پی وی سی) و قابل تعویض است. مناسب برای نصب روی دیوار و فضای بزرگ است به دلیل استفاده از فیکساتور هنرمند این امکان را فراهم نموده که تابلوقابل تمیز کردن باشد.

تمامی آثار استاد مرتضی علیپور دارای امضاء و اورجینال است و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

تابلو نقاشی خط خورشید فلک کد 135

تابلو نقاشی خط

کالاهای پیشنهادی