سلام دوست من وقت بخیر

تابلو نقاشی خط خیال‌ انگیز کد 142

ایجاد فضای آرامش‌ بخش

کالا موجود است

1,600,000 تومان   1,200,000 تومان

عنوان تابلو خیال‌انگیز
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر اکرولیک
ابعاد تابلو 70×50 و با قطر 5 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری

تابلو نقاشی خط خیال‌انگیز
نقشه ذهن یک روش گرافیکی برای نشان دادن ایده‌ها و مفاهیم است. در حقیقت یک نمودار تصویری و شبکه معنایی است که ارتباطات معنادار را بین بخش‌های مختلف اطلاعات نشان می‌دهد. این روش یک ابزار تفکر تصویری بوده که در سازماندهی اطلاعات، تجزیه‌وتحلیل و درک بهتر مفاهیم و همچنین به یاد آوردن افکار و خلق ایده‌های نو به شما کمک می‌کند؛ مانند هر ایده بزرگ، قدرت نقش ذهن در سادگی آن است. در نقشه ذهن برخلاف یادداشت نویسی های متداول یا متون خطی، اطلاعات به روشی مشابه عملکرد مغز انسان سازماندهی می‌شوند. از آنجا که این روش هم تحلیلی و هم هنری است، مغز شما را به روش پربارتری به کار گرفته و به عملکردهای مغز برای مفاهیم و مطالب کمک می‌کند. بهتر از همه اینکه این روش، روشی سرگرم کننده و لذت‌بخش است.
معجزه نقاشی و نقاشی خط در این است که بدون جست‌وجو کردن گمشده‌ی خود را می‌یابیم و ساعت‌ها غرق در افکار و احساسات خود می‌شوم و آن‌ها را به نمایش هم می‌گذاریم. تمامی این‌ها همراه با نقشه ذهن چیزی است که در اثر خیال انگیز می‌توان مشاهده کرد.
 
نام این اثر را هنرمند گرامی استاد مرتضی علیپور کوثری "خیال‌انگیز" نامیده و تمام این تصاویر ساخته ذهن هنرمند است. در خیال او اینجا ساحلی است که طلوع آفتاب گرما بخشی دارد با رنگ شاد و انرژی بخش چون زردک که با آن زمینه بوم را نقاشی نموده است. زرد رنگ گرم طلوع آفتاب و ساحل گرما گرم از آفتاب است و رنگ آبی که همیشه آرام و شکیبا نمایان می‌کند؛ مانند صدای دریا که برای هنرمند لذت‌بخش و آرامش‌بخش است. این رنگ زیبا سبب ایجاد هورمون‌های شیمیایی خاصی در بدن می‌شود که آرامش را ارتقاء می‌بخشد. این اثر پیشنهاد ویژه برای کسانی است که محیط منزل یا محیط کاری‌شان نیازمند ایجاد فضای آرامش‌بخش است.

ویژگی‌های این تابلو
ابعاد این تابلو بر روی بوم 70×50 و با قطر 5 سانتیمتر و قابی از جنس (پی‌وی‌سی) و قابل تعویض و قابلیت تمیز کردن دارد. همچنین به واسطه استفاده از فیکساتور توسط هنرمند امیدواریم از این کار لذت ببرید.
همچنین این اثر دارای برجستگی‌های رنگی، سبک پست مدرن و رنگ‌های اکرولیک است. ترکیبی که توانسته اثری شاد به وجود بیاورد. اثری که مناسب استفاده در تمامی فضاهای است و تمامی سنین را به وجد خواهد آورد.
 
تمامی آثار استاد مرتضی علی پور دارای امضاء و اورجینال است و هرگونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد.

 

تابلو نقاشی خط خیال‌ انگیز کد 142

تابلو نقاشی خط

کالاهای پیشنهادی