سلام دوست من وقت بخیر

عنوان تابلو دیوار خاکی
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر ترکیب مواد
ابعاد تابلو 100×50 و با قطر 5 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری

تابلو نقاشی خط دیوار خاکی
نقاشی‌های انتزاعی و آبستره سرشار از رنگ، اشکال و طرح‌هایی هستند که شبیه به هیچ چیزی نبوده و کمتر به شی‌ء مشخص در دنیای واقعی شباهت دارند. اگرچه می‌توانند نمایانگر شی‌ء در دنیای واقعی باشند و تغییر در ماهیت آن‌ها روی نمی‌دهد؛ اما آن‌ها به‌ نوعی دارای تغییراتی در شکل می‌شوند.
هدف اصلی یک نقاش رنگ روغن آبستره برتری جستن از فرم نری است. در نگاه اول کشیدن نقاشی‌های آبستره در نظر بسیاری آسان است؛ در حالی که انرژی و وقت زیادی برای آفرینش آن‌ها صرف می‌شود. هنر انتزاعی به نقاشی‌ها و مجسمه‌هایی گفته می‌شود که در اشیای به تصویر کشیده شده آن‌ها، هیچ اثری از دنیای واقعی یافت نمی‌شود. این نوع از هنر شامل تکنیک استفاده از رنگ‌ها هم خواهد بود که در نهایت منجر به فرایند خلق اثر هنری می‌شود.
تشخیص هنر آبستره مدرن به دلیل چشم نوار و جذاب بودن آسان است و باعث می‌شود تا در میان سبک‌های هنری متمایز باشد. در واقع هنر انتزاعی از خط، شکل و رنگ استفاده می‌کند تا پرتره‌هایی از مواردی را بسازد. چیزهایی که به صورت مستقیم از نمایه‌های تصویری معمول از چیزها در دنیای واقعی مستقل هستند. این‌ها مواردی هستند که در تابلو نقاشی خط دیوار خاکی دیده می‌شود.
 
معرفی اثر تابلو نقاشی خط دیوار خاکی
نام این اثر را استاد مرتضی علی پور کوثری دیوار خاکی نامیده است. سبک این کار پست مدرن است و در ترکیب مواد از نمونه‌های گرافیکی الهام گرفته شده است؛ مانند یک دیوار کاه‌گلی که در آن از پودر طلا برای روی کار استفاده شده است.
 ابعاد این تابلو روی بوم 100×50 و با قطر 5 سانتیمتر است. قاب استفاده شده از جنس (پی‌وی‌سی) و قابل تعویض بوده و به دلیل استفاده از فیکساتور امکان تمیز نمودن اثر وجود دارد. فیکساتور یعنی فیکس نمودن تابلو که زمانی اگر به صورت اتفاقی آب یا هر چیزی روی اثر ریخته شود، تغییری در تابلو به وجود نیاید.
این اثر مناسب استفاده برای نصب در تمامی دیوارهای منزل و شرکت است. البته گروه سنی که می‌توانند از طرح این تابلو لذت ببرند، میانسالان هستند. طرح و ویژگی خاصی که در هنرنمایی این اثر وجود دارد، حس آرامش بخشی را به این گروه سنی می‌دهد؛ حتی اگر از هنر هیچ سررشته‌ای نداشته باشند.
 تمامی آثار استاد مرتضی علی پور دارای امضاء و اورجینال بوده و هرگونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد.

 

تابلو نقاشی خط دیوار خاکی کد 107

تابلو نقاشی خط

کالاهای پیشنهادی