سلام دوست من وقت بخیر

عنوان تابلو رنگین کمان
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر اکرولیک
ابعاد تابلو 60×90 و با قطر 5 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری

تابلو نقاشی خط رنگین کمان
هنگامی که تصمیم می‌گیریم تا تغییری در دکوراسیون داخلی منزل خود ایجاد کنیم، ذهن ما متوجه مبلمان، فرش یا شاید پرده‌ها خواهد شد. اینکه آیا می‌توانیم با توجه به بودجه‌ای که در اختیار داریم، آن‌ها را عوض کنیم یا خیر؛ اما ما پیشنهاد دیگری داریم. می‌خواهیم یادآوری کنیم که از اهمیت وسایل دکوری در خانه غافل نشویم. تغییر یا اضافه کردن چند تابلو روی دیوارها می‌تواند حال و هوای جدیدی را به خانه شما ببخشد.
نیازی نیست که برای تنوع دست به عوض کردن اجزای بزرگ و اصلی خانه بزنید. یک بار امتحان کنید و تغییرات ایجاد شده توسط تابلوها را در خانه‌هایتان ببینید. اگر قصد دارید چندین تابلو را در کنار هم روی دیوار نصب کنید، بهتر است تابلوهایی که رنگ روشن دارند را در بالا و آن‌هایی که رنگ تیره دارند را در پایین قرار دهید. تابلوهای بزرگ را هم در دیوارهای اصلی نصب نمایید. یکی از این تابلوها که به شما در تزئینات داخلی کمک می‌کند، تابلو نقاشی خط رنگین کمان است.
در این اثر تکنیک قلم دست جذاب‌تر و چیدمان حروف پرکارتر بوده است. با استفاده از رنگ‌های روشن و ملایم حس آرامش و پاکی و حال و هوای دل‌نشینی را به وجود آمده است. رنگ‌های شاد به کار رفته باعث می‌شود تا همیشه حس سرخوشی و سرمستی یا همان شادی و نشاط را برایمان ایجاد کند.
 نام این اثر را استاد مرتضی علیپور کوثری "رنگین کمان" نامیده است و به راستی که زندگی مثل یک رنگین کمان می‌ماند که خیمه میزند. بر بام دل این تابلو حس خوب و تأثیرگذاری احساس می‌شود و مناسب برای هر فضایی است. سبک این اثر پست مدرنیسم بوده و دارای ابعاد این تابلو روی بوم 60×90 و با قطر 5 سانتیمتراست. قاب این اثر از جنس (پی وی سی) و قابل تعویض بوده و به دلیل استفاده از فیکساتور قابل پاک کردن نیز است. امید است توانسته باشیم با خلق این اثر حال و هوای آرامش بخشی به شما هدیه داده باشیم. مزیت مهم اینکه این تابلو برای همه گروه سنی جوانان بسیار مناسب است. گروهی که بیشتر از بقیه به دنبال شادی هستند.
 تمامی آثار استاد مرتضی علیپور دارای امضاء و اورجینال است و هرگونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد.

 

تابلو نقاشی خط رنگین کمان کد 138

تابلو نقاشی خط

کالاهای پیشنهادی