سلام دوست من وقت بخیر

عنوان تابلو سبزه‌زار
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر اکرولیک و ورق طلا
ابعاد تابلو 50×70 و با قطر 5 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری

 تابلو نقاشی خط سبزه زار
هنر هدایت درون است بر روشنایی و آرامش، تربیت دستان است به آفرینش زیبایی و تعلیم چشمان به دیدن آنچه نادیدنی است. کار نقاشی خط در یک کلام خلق اثر هنری بر پایه هنر نقاشی و خط است که هنرمند  با آگاهی از اصول نقاشی و خط و زیبا شناسی به آفرینش اثری هنری می پردازد. گاهی لازم است زیباترین متن و جملات کوتاه را در قالب نقاشی یا خط درباره بهار و سبزه زار خواند یا آن را خلق کرد و قشنگ ترین احساسات را درباره بهار  به عزیزان خود منتقل کرد. سبزه زارها با جوانه زدن خود  در فصل بهار می‌رقصند.
در این اثر سعی بر این شد تا بتوانم با خلق اثر نشاط و طراوت را از بهار نمایان کنم.
نام این اثر را هنرمند گرامی استاد مرتضی علیپور سبزه زار نامیده با استفاده از رنگ های سبز آبی و سفید روشنی،طراوت و احساس  به کار بخشیده که با هر بار نگاه کردن می توان آن ها را لمس می‌کنیم. دلیل استفاده از رنگ طلایی در این اثر این است که در این روزها لحظاتی ناب در زندگی هنرمند رقم خورده و بسیار دوست داشتنی است. 

این لحظات عمر هنری ایشان و خواسته آن را با رنگی نمایان بخشد رنگ  طلایی را انتخاب نموده که ارتقا دهنده انرژی مثبت است و هر چیزی را در اطرافش روشن می‌سازد. این تابلو مناسب است برای کسانی که همیشه حس بهار و تازگی و آرامش بخش و زیبایی را با خود دارند. تکرار دیدن این تابلو هر بار همان حس آرامش اولیه را دارد، پس پیشنهاد می‌کنم در منزل یا محل کار خود این تابلو را جایی نصب کنید که مکرر آن را نگاه کنید.

ویژگی‌های این اثر

ابعاد این تابلو زیبا  روی بوم 50×70 و قطر آن 5 سلنتیمتر است و این ابعاد فضا گیر نخواهد بود و می‌توان در هرجایی آن را نصب نمود. قاب آن سفید و جنس آن پی وی سی و قابل تعویض است.

تمامی آثار استاد مرتضی علیپور دارای امضاء و اورجینال است و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

تابلو نقاشی خط سبزه‌زار کد 126

تابلو نقاشی خط

کالاهای پیشنهادی