» صفحه اول » تابلو نقاشی خط » تابلو نقاشی خط سلسله موی دوست کد 136


فروش ویژه

تابلو نقاشی خط سلسله موی دوست کد 136

انتقال حس شکوه و عظمت و جذابیت


1,700,000 تومان   1,350,000 تومان

کالا موجود است


آخرین تاریخ بروز رسانی  1398/11/12  1:14:46 PM

تابلو نقاشی خط سلسله موی دوست کد 136 تابلو نقاشی خط سلسله موی دوست تابلو نقاشی تابلو سلسله موی دوست تابلو نقاشی خط تابلو مرتضی علیپور خرید تابلو نقاشی خرید اینترنتی تابلو نقاشی خرید آنلاین تابلو نقاشی قیمت تابلو نقاشی خط اثر استاد علیپور
عنوان تابلو سلسله موی دوست
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر ترکیب مواد
ابعاد تابلو 80×120 و با قطر 5 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری
تابلو نقاشی خط سلسله موی دوست

با وجودی که اثر رنگ‌ها تا حدودی ذهنی است و در مورد اشخاص مختلف فرق می‌کند؛ اما بعضی از تاثیرات رنگ ها در استفاده آنها در پیرامون زندگیمان دارای معنی یگانه‌ای در سراسر جهان هستند.
رنگ‌هایی که در طیف رنگ‌ها در ناحیه قرمز قرار دارند به عنوان رنگ‌های گرم شناخته می‌شوند که این دامنه‌اش از احساسات گرم و صمیمانه نشات گرفته است. رنگ‌هایی که در ناحیه طیف آبی قرار دارند، رنگ‌های سرد نامیده می‌شوند و شامل آبی اغوانی و سبز هستند، این رنگ‌ها معمولا آرامش بخش هستند.

در این اثر از رنگ های تیره که در زمینه کار به کار برده شده حس یکپارچگی را ایجاد نموده در عمق هر تیرگی می‌توان گرمی را لمس کرد.

نام این اثر را استاد مرتضی علیپور سلسله موی دوست نامیده است و شعر زیبای زیر از سعدی روی آن نوشته شده است: 

سلسله موی دوست حلقه دام بلاست – هرکه در این حلقه نیست فارغ از این ماجراست.

بعد از انتخاب این شعر زیبا که کاملا به جا بوده حلقه‌ای رسم و این شعر را با سیاه مشقی تکرار شده. هر چه این دایره تکمیل تر می‌شود با قلم در دستم شوق بیشتری به تکمیل کردن آن وجود داشت.  مصرع اول شعر را به بیرون از حلقه کشانده شده و با قلم نوشته شده است.

ویژگی های این تابلو

ابعاد این تابلو 120×80 و قطر آن 5 سانتیمتر  و قاب شده از جنس (پی وی سی) و قابل تعویض و قابل نصب است. در این اثر استاد علیپور از فیکساتور ستفاده نموده که راحت تر بتوان تابلو را شست.

تمامی آثار استاد مرتضی علیپور دارای امضاء و اورجینال است و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
text

Write Your Review