سلام دوست من وقت بخیر

تابلو نقاشی خط سمند زرین کد 127

اسب سمبل و پیام‌دهنده صلح و دوستی و نشانه پاکی و اصالت است

کالا موجود است

1,400,000 تومان   1,000,000 تومان

عنوان تابلو سمند زرین
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر اکرولیک
ابعاد تابلو 70×70 و با قطر 5 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری

تابلو نقاشی خط سمند زرین
در هنر نقاشی خط این نکته حائز اهمیت است که در بیشتر موارد هنرمندان به معنای محتوا متن‌ها و جلاء توجه نمی‌کنند و از این رو نقش خط در ترکیب‌بندی آثار آن‌ها به عنوان یک عنصر بصری است. در واقع پدیدآورندگان نقاشی خط ایرانی در جستجوی زبان و بیانی همه فهم و جهانی برای هنر خوشنویسی و نقاشی و آثار خویش هستند. در خلق آثار نقاشی خط از عناصری مانند صورت هندسی پیچ و قوس‌های ظریف و حروف درهم و نامنظم و همچنین رنگ‌های غلیظ بره گرفته می‌شود. به جای استفاده از ابزار سنتی خوشنویسی مانند قلم، مرکب و کاغذ از بوم و رنگ‌های روغنی، گواش، اکرولیک، آبرنگ و غیره استفاده می‌شود.
آثار نقاشی خط را می‌توان از نظر سبک و ویژگی‌های هر دسته از قبیل پیام گرا بودن، فرم گرا بودن و انتزاعی بودن مشخص کرد. برای به دست آوردن تصویر واضح‌تری از وضعیت نقاشی خط و جایگاه آن در هنر معاصر و تحولات و دگرگونی‌هایی که در تجربه متفاوت نسل‌های مختلف از این هنر دیده می‌شوند، بسیار مفید است. در این اثر برای داشتن کاری متفاوت، اسبی در آن کشیده شده است. اسب سمبل و پیام‌دهنده صلح و دوستی و نشانه پاکی و اصالت است. این چیزی است که در این هنر اثری قابل مشاهده است.
نام این اثر را استاد گرامی مرتضی علیپور کوثری «سمند زرین» نامیده است. نام نمایانگر ارزشمند بودن این اثر زیبا بود. در این اثر معصومیت و پاکی را با رنگ سفید به نمایش گذاشته شده است. همچنین رنگ طلایی به آن زندگی بخشیده است.
 
ابعاد تابلو سمند زرین بر روی بوم 70×70 و با قطر 5 سانتیمتر و قاب شده از جنس «پی‌وی‌سی» و قابل تعویض است. علاوه بر این امکان تمیز کردن و شست‌وشو را نیز دارد.
همچنین اثر می‌تواند احساس درستی و صمیمیت را به کاربران القا کند. احساسی که می‌تواند تمامی سنین را مورد هدف قرار داده و از این رو مناسب استفاده در فضاهای پذیرایی منازل است.
 
 تمامی آثار استاد مرتضی علیپور دارای امضاء و اورجینال است و هرگونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد.

 

تابلو نقاشی خط سمند زرین کد 127

تابلو نقاشی خط

کالاهای پیشنهادی