سلام دوست من وقت بخیر

تابلو نقاشی خط شمس درخشان کد 119

همانند خورشید پرتوهای انعکاس آن در آسمان بسیار تأثیرگذار است

کالا موجود نیست

2,100,000 تومان   1,700,000 تومان

عنوان تابلو شمس درخشان
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر ترکیب مواد
ابعاد تابلو 80×80 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری

تابلو نقاشی خط شمس درخشان
دنیای پیرامون ما از دو عنصر شکل و رنگ تشکیل‌شده است. تأثیر رنگ در زندگی انسان به قدری است که حتی تصویر زندگی بدون آن امکان ندارد. رنگ پدیده و موهبت شگفت‌انگیز و شکوهمند هستی است و به زندگی انسان احساس و اشتیاق می‌بخشد. رنگ به فرم کمال داده و به آن جان می‌دهد و از مهم‌ترین ابعاد هنر است. انتخاب به جا و درست رنگ در کار باعث افزایش تأثیرگذاری طرح شما می‌شود.
فیزیکدانی به نام یونگ می‌گوید با ترکیب 3 رنگ آبی ، قرمز و سبز می‌توان به رنگ سفید رسید. از سوی دیگر با ترکیب این سه رنگ به صورت دوبه‌دو، 3 رنگ دیگر هم به دست می‌آید که عبارت است از قرمز، آبی و زرد. یونگ مشخص کرد که رنگ‌های اصلی رنگ‌های اولیه طیف و نیز رنگ‌های درجه دوم یا ثانویه، رنگ‌هایی هستند تمامی اشیا این خاصیت را دارند که وقتی در برابر نور قرار می‌گیرند، بخشی یا تمامی آن را منعکس می‌کند. این پایداری سبب پیدایش رنگ اجسام می‌شود. رنگ‌ها دارای طول‌موج‌های مختلف بلند و کوتاه هستند چشم انسان می‌تواند طول‌موج‌های نوری بین 400 تا 700 میلی میکرون را دریافت کند؛ رنگ قرمز دارای بلندترین طول موج یعنی حدود 700 متر و بنفش دارای کوتاه‌ترین طول موج با حدود 400 متر است. این‌ها چیزی است که شمس درخشان در خود نشان می‌دهد.
نام این اثر را استاد گرامی مرتضی علی پور کوثری "شمس درخشان" نامیده است؛ برای اینکه همانند خورشید پرتوهای انعکاس آن در آسمان بسیار تأثیرگذار است.

ویژگی‌های این اثر
ابعاد این تابلو بر روی بوم 80×80 سانتیمتر و قاب شده از (پی‌وی‌سی) و قابل تعویض است. همچنین به دلیل استفاده از فیکساتور امکان تمیز نمودن اثر و شست‌وشوی آن وجود دارد.
روی این اثر برجستگی‌هایی با مواد و رنگ دارد. همچنین دارای سبک پست مدرن است.
این اثر می‌تواند حس و حال درخشندگی و گیرایی را به شما القا کند. حسی که مناسب تمامی سنین و استفاده در طراحی دکوراسیون منزل‌ها است.
 
 
 تمامی آثار دارای امضاء و اورجینال بوده و کپی‌برداری از آن ممنوع است.

 

تابلو نقاشی خط شمس درخشان کد 119

تابلو نقاشی خط

کالاهای پیشنهادی