سلام دوست من وقت بخیر

تابلو نقاشی خط عشق باستانی کد 137

نمایانگر عظمت و شکوه عشق قدیمی

کالا موجود است

1,800,000 تومان   1,400,000 تومان

عنوان تابلو عشق باستانی
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر ترکیب مواد
ابعاد تابلو 120×80 و با قطر 5 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری

تابلو نقاشی خط عشق باستانی
همان‌طور که شاهد هستیم، اکثر انسان‌ها نسبت به محیط زندگی خود بی‌توجه هستند و از تأثیراتی که این محیط بر وجودشان می‌گذارند، به کلی غافل‌ هستند. درحالی که گفته می‌شود محیطی که در آن زندگی می‌کنیم، محیط کاملی است که بر مبنای فعل‌وانفعالات خورشیدی و زمین و تاریخ تولد بنا شده است؛ بنابراین برای کسب زندگی آرام و متعادل، همنوایی، نظام خورشیدی، زمین و حتی تاریخ تولد ضروری به نظر می‌رسد.
معنای لغوی فنگ شویی با دو آب است و 5000 سال قدمت داشته و بر هنر جابه‌جایی و چیدمان اشیاء تأکید دارد. شاید از نام این روش این‌طور پیدا باشد که اصول فنگ شویی بر اساس فرهنگی خاص ایجاد شده است. چیزی که در اثر عشق باستانی دیده می‌شود.
 در این اثر از رنگ‌های ترکیبی و قدیمی استفاده شده و وسط دایره با قرار دادن حروف عشق به حالت برجسته در آمده است. زمینه کار تیره بوده تا جلوه بیشتری داشته باشد و این شعر زیبایی را تداعی می‌کند: در سر زلف سیاه تو چه سوداست که نیست / از غم عشق تو در شهر چه غوغاست که نیست- پای بند غم سودای تو مسکین دل من / نتوان گفت که این طلعت زیباست که نیست.
روی برجستگی‌ها با رنگ طلایی پوشانده شده که نمایانگر عظمت و شکوه عشق قدیمی است، به همین خاطر نام اثر را هنرمند گرامی استاد مرتضی علیپور کوثری "عشق باستانی" نهاده است. با نگاه کردن به این تابلو احساس پاک خالق اثر را لمس خواهیم نمود که از حال و هوای عشق قدیمی الهام گرفته ست. این اثر در فضایی استفاده شده که قابلیت چندین بار تماشا کردن را در طول 24 ساعت شبانه را داشته باشد. به دلیل ابعاد آن هر چه فضا بزرگ‌تر باشد، جلوه بهتری خواهد داشت.

ویژگی‌های تابلو
 دارای ابعاد 120×80 و با قطر 5 سانتیمتر
دارای قاب با جنس (پی‌وی‌سی) و قابل تعویض
 امکان تمیز نمودن اثر به دلیل استفاده از فیکساتور
دارای قابلیت شست‌وشو
دارای سبک پست مدرن و کلاسیک
استفاده از رنگ‌های اکرولیک و پودر طلا در ترکیب
مناسب برای تمامی گروه‌های سنی
مناسب استفاده در فضاهای بزرگ
 تمامی آثار استاد مرتضی علیپور دارای امضاء و اورجینال بوده و هرگونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد.

 

تابلو نقاشی خط عشق باستانی کد 137

تابلو نقاشی خط

کالاهای پیشنهادی