سلام دوست من وقت بخیر

عنوان تابلو عشق رازیست
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر ترکیب مواد
ابعاد تابلو 50×50 و با قطر 5 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری

تابلو نقاشی خط عشق رازی است...
خلاقیت پدیده‌ای است که در آن چیزی جدید و اصیل و ارزشمند شکل می‌گیرد. این پدیده ممکن است محسوس یا نامحسوس باشد. محسوس (اختراع، کار ادبی، نقاشی) و نامحسوس (ایده، نظریه علمی، موسیقی و طنز و غیره) خلاقیت با به‌کارگیری توانایی‌های فکری برای ایجاد یک تبلور یا یک فکر یا مفهوم جدید استفاده می‌شود؛ برخی نیز آن را به ترکیب ایده‌ها یا ایجاد پیوستگی بین ایده‌ها تعبیر نموده‌اند. خلاقیت، بازی با تخیل و امکانات است که در حین تعامل با عقاید افراد و محیط منجر به ارتباطات و نتایج جدید و معنادار می‌شوند.
تفکر خلاق مهارتی است که توسط آن شخص از تلفیق مهارت‌های حل مسئله و تصمیم‌گیری از افکار یا روابط نو برخوردار شده و قدرت کشف و انتخاب راه‌حل‌های جدید پیدا می‌کند. در سبک نقاشی خط از ابتدا این اصل خیلی مهم است که در خلق آثار از هیچ‌یک از آثار اساتید الهام گرفته نشده است و تنها با توانایی و خلاقیت این امر موجب شده است. این چیزی است که در تابلو نقاشی خط عشق رازی است، مشاهده می‌شود.
 زمینه تابلو با رنگ نارنجی که جزء رنگ‌های گرم است، رنگ‌آمیزی می‌شود. این رنگ نماد شور و شوق و شیفتگی و سرشار از انرژی مثبت است. در مرکز تابلو با فرم‌هایی از عشق برجستگی ایجاد شده و اطراف آن را با رنگ قرمز رنگ‌آمیزی شده است که میل و اشتیاق را افزون‌تر نماید. این شور و اشتیاق موجود در تابلو باعث می‌شود تا گروه جوانان بهتر این اثر را بپسندند. گروهی که شور زیادی دارند و با دیدن این تابلو می‌توانند خود را در آن ببینند.
 نام این اثر را استاد مرتضی علی پور کوثری "عشق رازیست" نامیده است و در وصف شعر زیبای (عشق رازیست که تنها به خدا باید گفت-چه سخن‌ها که خدا با من تنها دارد) است. ابعاد این تابلو روی بوم 50×50 و با قطر 5 سانتیمتر قرار دارد. قاب آن از جنس (پی‌وی‌سی) و قابل تعویض بوده و به دلیل استفاده از فیکساتور قابلیت پاک نمودن و تمیز نمودن اثر فراهم شده است. مناسب برای فضاهای صمیمی و با انرژی امید بوده که توانسته فضای دلنشینی را برای شما فراهم کند.
 تمامی آثار استاد مرتضی علی پور دارای امضاء و اورجینال بوده و هرگونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد.

 

تابلو نقاشی خط عشق رازیست کد 125

تابلو نقاشی خط

کالاهای پیشنهادی