» صفحه اول » تابلو نقاشی خط » تابلو نقاشی خط عشق وارونه کد 141


فروش ویژه

تابلو نقاشی خط عشق وارونه کد 141

افزایش حس و انگیزه نسبت به کار


1,300,000 تومان   1,050,000 تومان

کالا موجود است


آخرین تاریخ بروز رسانی  1398/11/16  3:50:29 PM

تابلو نقاشی خط عشق وارونه کد 141 تابلو نقاشی خط عشق وارونه تابلو نقاشی تابلو عشق وارونه تابلو نقاشی خط تابلو مرتضی علیپور خرید تابلو نقاشی خرید اینترنتی تابلو نقاشی خرید آنلاین تابلو نقاشی قیمت تابلو نقاشی خط اثر استاد علیپور
عنوان تابلو عشق وارونه
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر اکرولیک
ابعاد تابلو 50×50 و با قطر 5 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری
تابلو نقاشی خط عشق وارونه
گاهی راجع به یک موضوع صحبت که می‌کینم، متوجه می‌شویم مخاطبمان بر عکس آن مطلبی که ما  فکر می‌کنیم ،به ذهنش خطور می‌کند؛ اما خیلی کم پیش می آید که متن موضوعی خواندنی باشد و ذهن مخاطب آنچیزی نباشد که ما می‌خواهیم .مثل خواندن یک کتاب که چقدر می‌تواند روی مخاطب تاثیر بگذارد. 

قطعا تابلو هم به همون اندازه روی مخاطبش تاثیر گذاری را دارد. وقتی این تابلو نقاشی خط را نگاه می‌کنیم، متوجه موضوع عجیبی می‌شویم. بر عکس نوشتن در واقع می‌خواسته با این کار جذابیت تابلو را دو چندان نماید.

به گفته هنرمند استاد مرتضی علیپور دلیل اینکه این اثر را عشق وارونه گذاشته، استفاده از رنگ قرمز انرژی درونی را ظاهر می‌کند و ضربان قلبی را افزایش می‌دهد و نماد عشق و شور و اشتیاق است و دلیل دوم وارونه نوشتن کلمه زیبای عشق است که از هر طرف به آن نگاه کنیم تاثیر خود را بر روی مخاطب می‌گذارد و توجه بیننده را به خود جلب می‌نماید. سخن نمی‌گوید اما در سکوتش همان مطلبی که ما آن فکر می‌کنیم را به زبان می‌آورد. بهترین چیز رسیدن به نگاهی است که از حادثه عشق تر است.

اگر قصد هدیه دادن به فردی مورد علاقه یا دوست خود را دارید، این تابلو تمام حرف های نگفته شما را به او خواهد گفت و تمایل مفرط به زندگی را در فرد ایجاد می‌نماید. با این حرف می‌خواهیم انگیزه شما را در انجام شادی و عشق بیشتر نماییم.

ویژگی‌های این اثر

ابعاد این تابلو روی بوم 50×50 و قطر 5 سانتیمتر است. قاب شده از جنس پی وی سی به رنگ  مشکی  و قابل تعویض است. بنا به گفته هنرمند به دلیل استفاده از فیکساتور امکان شست و شو و پاک کردن تابلو نقاشی خط فراهم آمده است.

این اثر تکرار نشدنی را تقدیم نگاه زیبایتان می‌کنیم این مطلب را نیز اضافه نماییم تمام کارهای هنری استاد مرتضی علیپور تکرار شدنی نیست.

تمامی آثار استاد مرتضی علیپور دارای امضاء و اورجینال است و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
text

Write Your Review