» صفحه اول » تابلو نقاشی خط » تابلو نقاشی خط قصر دیرینه کد 139


فروش ویژه

تابلو نقاشی خط قصر دیرینه کد 139

مربع نماد زمین و دایره نماد آسمان است


1,300,000 تومان   1,050,000 تومان

کالا موجود است


آخرین تاریخ بروز رسانی  1398/11/11  1:57:09 PM

تابلو نقاشی خط قصر دیرینه کد 139 تابلو نقاشی خط قصر دیرینه تابلو نقاشی تابلو قصر دیرینه تابلو نقاشی خط تابلو مرتضی علیپور خرید تابلو نقاشی خرید اینترنتی تابلو نقاشی خرید آنلاین تابلو نقاشی قیمت تابلو نقاشی خط اثر استاد علیپور
عنوان تابلو قصر دیرینه
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر اکرولیک
ابعاد تابلو 50×50 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری
تابلو نقاشی خط قصر دیرینه
نقاشی خط یکی از رشته‌های اصلی هنرهای تجسمی است و قدمت آن شش برابر زبان نوشتار است. اولین نقاشی‌های یافت شده در غارها حاکی از آن است که انسان‌های اولیه با کشیدن نقش حیوانات با شکارشان به نوعی ارتباط برقرار می‌کردند. هنر نقاشی از روی احساس و جوشش درون هنرمند تعیین می‌شود و آن‌ها را در برمی‌گیرد. در حقیقت هنرمند نقاش آنچه را که می‌خواهد توسط شکل‌ها و رنگ‌ها روی سطوح کوچک و بزرگ با ابزار و شیوه‌های گوناگون نقاشی نموده و توسط آن با دیگران ارتباط برقرار می‌کند. نقاشی شامل به کار بردن رنگ‌دانه محلول در یک رقیق‌کننده و یک عامل چسباننده روی یک سطح نگهدارنده مانند کاغذ، بوم یا دیوار است. این کار توسط نقاش انجام می‌شود. نقاش با آگاهی از اصول هنر نقاشی و زیباشناسی به آفرینش اثر هنری می‌پردازد. این‌ها مواردی است که در این اثر به کار گرفته شده است. در حقیقت در این اثر سعی شده تا ارتباطی بین زمین و آسمان برقرار شود و آن را وسعت ببخشید.
 
مربع نماد زمین و دایره نماد آسمان است و از رنگ زرد برای آسمان و رنگ بنفش برای نشان دادن زمین استفاده شده است. این‌ها رنگ‌های انرژی‌بخش و درون‌گرایی هستند. ارتباطی که بین زمین و آسمان در این تابلو وجود دارد، یکی بودن کلمات است که معنای آفرینش را می‌دهند. هر دو یک چیز را می‌خواهد؛ ماندگار و جاویدان ماندن. این مانند یک عکس و یک قاب است که با گذشت زمان قدیمی و کهنه می‌شوند؛ اما مهم آن لحظه عکاسی خاطرات است که همیشه در دل‌ها ماندگار می‌ماند.
 نام این اثر را استاد مرتضی علیپور کوثری "قصر دیرینه" نامیده است.
ویژگی‌های این اثر
ابعاد این تابلو روی بوم 50×50 سانتیمتر و با قابی از جنس (پی‌وی‌سی) و قابل تعویض است و به دلیل استفاده از فیکساتور امکان شستشو (تمیز نمودن) را دارد. این اثر همچنین قابلیت شست‌وشو دارد. در طراحی و ساخت آن از سیاه‌مشق‌های مناسب و رنگ‌های اکرولیک پودر طلا و نقره‌ای به کار برده شده است. این باعث ایجاد حس ماندگاری و جاودانگی در فرد می‌شود که می‌توان گزینه مناسبی برای استفاده در فضاهای کوچک باشد. با توجه به طرح آن، گروه سنی جوانان و میانسالان بیشترین بهره را از آن خواهند برد.
 تمامی آثار استاد مرتضی علیپور دارای امضاء و اورجینال است و هرگونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد.

 
text

Write Your Review